Metosel on juba 90 aastane kogemus suurköögiseadmete tarnimisel. Oleme oma valdkonna turuliidrid Põhjamaades, Balti riikides ja Beneluxi-maades. Kuulume ALI-gruppi. Metosel on 750 töötajat üheksas erinevas riigis.

 

Projekteerimine

Meilt saad kõike seda!

Metose valikust leidub sobiv kontseptsioon igasse kööki. Meilt saab ühest kohast projekteerimis- ja teeninduspaketi: tehnoloogilise lahendi, seadmed, koolituse seadmete kasutamiseks ning hooldus- ja varuosateenused.

Projekteerimisteenus

Teeme vastavalt kliendi soovidele köögi tehnoloogilisi- ja paigaldusjooniseid, seadmeteloetelusid ja 3D-jooniseid. Projektid võivad olla vanadesse köökidesse seadmete lisamiseks, uue köögi ehitamiseks või tootmisköögi toimingute ja süsteemide organiseerimiseks. Valime koos kliendiga seatud eesmärkide elluviimiseks parimad lahendid.

Pakume köökidesse erinevate protsesside jaoks seadmed, mille omadused vastavad vajadustele. Projekteerime süsteemid, mille automatiseerituse aste vastab kliendi soovidele (näit. nõudepesu, enesekontroll). Ruumide õige suurus ja seadmete mõtestatud paigutus vähendavad asjatuid investeeringuid ja tõhustavad igapäevaseid toimiguid.

Sümbolid

Kitchen Intelligence

Helistage meile

Tel
65 00 740
Hooldus
800 4747
Koolitus
52 32 293
E-post
metos.estonia@metos.ee

Meie disainer

Aitame oma kliente professionaalse köögi kujundamisel. Kui vajate abi, võtke meiega ühendust.
no_pic

Projekteerija
t. 6 500 745, 53 023 513
maie.tamm@metos.ee

Maie Tamm
Projekteerija, tel. 6 500 745