Metosel on juba 90 aastane kogemus suurköögiseadmete tarnimisel. Oleme oma valdkonna turuliidrid Põhjamaades, Balti riikides ja Beneluxi-maades. Kuulume ALI-gruppi. Metosel on 750 töötajat üheksas erinevas riigis.

 

Müük ja hooldus

Metos tel 65 00 740 argipäeviti kell 8.30–16.00
Metos hoolduse 24h teenustelefon 800 4747

 

Tallinn

Müügiosakond

Elerin Kruusla
Müügisekretär
6 500 740 (üld)
50 24 293
elerin.kruusla@metos.ee
Signe Maripuu
Projektijuht
6 500 744
53 983 367
signe.maripuu@metos.ee
Viive Petmanson
Projektijuht
53 035 435
viive.petmanson@metos.ee
Mirjam Karu
Projektijuht
6503 834
56 646 662
mirjam.karu@metos.ee
Rein Hansen
Müügijuht
6 503 835
50 49 043
rein.hansen@metos.ee
Tarmo Süld
Müügidirektor
6 500 746
5 050 518
tarmo.syld@metos.ee
Kirsti Ummer
Müügiosakonna assistent
6 500 763
53 062 332
kirsti.ummer@metos.ee

Projekteerimine

Maie Tamm
Projekteerija
53 023 513
6 500 745
maie.tamm@metos.ee

Hooldusosakond

Aarne Reinas
Teenindusjuht
6 500 710
aarne.reinas@metos.ee
Erik Eelmaa
Tehniline konsultant
6 500 710
erik.eelmaa@metos.ee
Karita Tiido
Hoolduse assistent
6500 710
karita.tiido@metos.ee
Piibe Pärnamägi
Logistika- ja paigaldusjuht
6 500 750
piibe.parnamagi@metos.ee

Koolitus

Ander Listra
Peakokk - koolitaja
52 32 293
ander.listra@metos.ee