Metosel on juba 90 aastane kogemus suurköögiseadmete tarnimisel. Oleme oma valdkonna turuliidrid Põhjamaades, Balti riikides ja Beneluxi-maades. Kuulume ALI-gruppi. Metosel on 750 töötajat üheksas erinevas riigis.

 

Metos Center

Metos Center on Euroopa suurim professionaalsete köökide näidistesaal ja koolituskeskus.

Näidistesaal

Täienduskoolitus

Kontseptsioonid ja seadmed

Kõige uudsem tehnika

 

Meie Keraval paikneva peakontori juurde loodud Metos Center on nii Soome kui ka rahvusvahelisi professionaalsetest köökidest kliente teenindav näituse- ja koolituskeskus. Pakume sulle professionaalsete köökide valdkonna alal parimat oskusteavet ning kõiki lahendusi ühe katuse alla koondatuna.

 

Tee koostööd oma ala parimate asjatundjatega

Metos Centeris on alati eksponeeritud professionaalsete köökide kõige värskemad uudised, kontseptsioonid ja seadmed. Siin saad kontakti oma ala parimate asjatundjatega, köökide projekteerijatest peakokkade ja koolitajateni. Metos Center on ka koolituskeskus, kus korraldame mitmesuguseid koolitusüritusi, loenguid ja spetsiaalselt osalejate vajaduste põhjal planeeritud täienduskoolitusi. Kasutusel on täismõõtmetega auditoorium ning mitu koolitusklassi. Kui teatad kavatsusest meie keskust külastada näituse kuraatorile (tel. +358 204 39 4341, metos.finland@metos.fi), kutsume kohale ka asjatundjad, kellega konsulteerida. Tere tulemast.

 

Enne ostmisotsuse langetamist testi sobivust

Kontseptsioonide raames tutvustame suurkööki, restoranimaailma ja kaupluse kööki. Lisaks neile on olemas ka Metos Profit Bar -baarilahendus, kontseptsioon nimega Coffee Shop ning kolm erinevat köögisisustuse demovarianti, kus seadmelahendused baseeruvad valdkonna kõige uudsemal tehnikal. Demoköökides saad ise meie koolitaja või peakokkade abiga seadmete kasutamist proovida. Samas võid tutvuda ka meie personalisöökla avatud köögi ja söögisaali lahendustega.

 

Kitchen Intelligence

Helistage meile

Tel
65 00 741
Hooldus
800 4747
Koolitus
52 32 293
E-post
metos.estonia@metos.ee

Metos Center Soomes

laitenayttely

Meie näituselt leiate professionaalse köögi uusimad uuendused. Tulge vaatama!

Näidistesaal
ravintola

Testime seadmeid oma personali restoranis. Sobib ka erinevate ürituste korraldamiseks.

Restoran Maku
koekeittio

Meie prooviköögid sobivad demoside ja tootetestide korraldamiseks.

Testköögid
auditorio

Auditoorium ja koolitusklass 70 inimesele

Auditoorium