Metosel on juba 90 aastane kogemus suurköögiseadmete tarnimisel. Oleme oma valdkonna turuliidrid Põhjamaades, Balti riikides ja Beneluxi-maades. Kuulume ALI-gruppi. Metosel on 750 töötajat üheksas erinevas riigis.

 

Metos ettevõttest

Metos Kitchen Intelligence väljendab meie missiooni suurendada suurköökide tootlikkust

Meie sooviks on aidata kaasa meie klientide edule tajudes suurepäraselt nende vajadusi. Püüame olla oma valdkonnas teerajajaks, et parandada suurköökide töötulemusi. Meie arendustegevus saab alguse klientide mõistmisest, nende äritegevusest ja keskkonnast. See kõik kombineerituna 100. aastase kogemusega on arendanud meie arusaama köögist kui tervikust, kus professionaalsed seadmed annavad lisaväärtust. Seetõttu oleme me pidevalt täiustanud oma toodete valikut ja pakume mitmeid teenuseid nagu köögiplaneerimine, koolitused ja hooldusteenused. Nii saame pakkuda klientidele teenindust, mis on usaldusväärne ja tõhus.

Metos on turu liider Põhjamaades, Balti riikides ja Beneluxi maades ning üks juhtivaid firmasid ja kaubamärke Euroopas. Metos Marine valmistab seadmeid laevadele üle maailma.

Metos on Itaalia kontserni ALI Grupp iseseisev üksus.