-
Ettevalmistus
-
Toiduvalmistamine
- Toiduvalmistamine Näita kõiki tooteid kategoorias
- Tagasi
- Katlad
- Hot Fill doseermispumbad
- Sous-vide keetjad
- Kiirkeedukapid
- Ahjud
- Pliidid
- Praepannid
- iVario
- Pizzaseadmed ja lisatarvikud
- Restoraniseadmete seeriad
- Küptsetusrestid
- Grillid
- Fritüürid
- Salamandrid ja rösterid
- Pastakeetjad
- Sushiseadmed
- Hot-dogi seadmed
- Tsirkulaatorid
-
GN-nõud ja küpsetusplaadid
-
Toidu serveerimine ja transport
-
Serveerimisseadmed ja töötasapinnad
- Serveerimisseadmed ja töötasapinnad Näita kõiki tooteid kategoorias
- Tagasi
- Buffee seeriad
- Soojasahtlid
- Marmiidid
- Soojendusega ülaosaga letid
- Soojakapid
- Külmsüvendid
- Külmlett
- Külmsahtlid
- Külmtöölaud
- Pizzatöölaud
- Neutraalletid
- Taldrikujagajad
- Veejagajad
- GN vaheliistud lettidele ja sahtlitele
- Soojalambid ja küttekehad
-
Serveerimise väiketarvikud
-
Klaas- ja õhkkardinaga vitriinid
-
Kohvimasinad
-
Baariseadmed ja baarimööbel
-
Jää ja jäätise valmistamine / gelato
-
Külmsäilitus ja kiirjahutus
-
Nõudepesumasinad
- Nõudepesumasinad Näita kõiki tooteid kategoorias
- Tagasi
- Klaasipesumasinad
- Letialused nõudepesumasinad
- Eestlaetavad nõudepesumasinad
- Kuppelnõudepesumasinad
- Potipesumasinad
- Graanulnõudepesumasinad
- Tunnelnõudepesumasinad
- Eelpesumasinad WD kuppelnõudepesumasinatele
- Eelpesumasinad WD tunnelnõudepesumasinatele
- Konveiernõudepesumasinad
- Kandikupesumasinad
- Kärupesumasinad
- Multifunktsionaalsed nõudepesumasinad
-
Nõudepesu lisatarvikud ja furnituurid
- Nõudepesu lisatarvikud ja furnituurid Näita kõiki tooteid kategoorias
- Tagasi
- Nõudepesukorvid
- Söögiriistatopsid
- Furnituurid letialustele nõudepesumasinatele
- Furnituurid kuppelnõudepesumasinatele
- Furnituurid eelpesumasinatele
- Furnituurid potipesumasinatele
- Furnituurid tunnelnõudepesumasinatele
- Sorteerimislauad
- Eelpesuduššid
- Põrandapesuseadmed
- Aurupesurid ja survepesurid
-
Veefiltrid
-
Köögimööbel
-
Kärud
- Kärud Näita kõiki tooteid kategoorias
- Tagasi
- Teeninduskärud
- Serveerimiskärud puidust tasapindadega
- Riiulkärud
- Kärud GN-nõudele
- Korvikärud
- Väljastuskäru
- Sektsioonkärud
- Potikärud
- Kandiku- ja söögiriistakärud
- Multifunktsionaalsed kärud
- Platvormkärud
- Valamukärud
- Biojäätmekärud ja jäätmekärud
- Kandikutagastuskärud
- Nõudetagastuskärud
- Taldrikukärud
- Jahukärud ja maitseainekärud
- Salatipesu kärud
- Muud kärud
- Kärud transpordikastidele
- Tõstetavad kärud
- Pesukärud
-
Pesupesemisseadmed
-
Outlet
- Outlet Näita kõiki tooteid kategoorias
- Tagasi
- Ettevalmistus outlet
- Toiduvalmistamine outlet
- Toidu serveerimine ja transport outlet
- Serveerimisseadmed ja töötasapinnad outlet
- Klaas- ja õhkkardinaga vitriinid outlet
- Kohvimasinad outlet
- Baariseadmed ja baarimööbel outlet
- Külmsäilitus ja kiirjahutus outlet
- Nõudepesuseadmed outlet
- Pesupesemisseadmed outlet
- Köögimööbel outlet
- Kõik outlet tooted
-
Ettevalmistus
-
Toiduvalmistamine
- Toiduvalmistamine Näita kõiki tooteid kategoorias
- Tagasi
- Katlad
- Hot Fill doseermispumbad
- Sous-vide keetjad
- Kiirkeedukapid
- Ahjud
- Pliidid
- Praepannid
- iVario
- Pizzaseadmed ja lisatarvikud
- Restoraniseadmete seeriad
- Küptsetusrestid
- Grillid
- Fritüürid
- Salamandrid ja rösterid
- Pastakeetjad
- Sushiseadmed
- Hot-dogi seadmed
- Tsirkulaatorid
-
GN-nõud ja küpsetusplaadid
-
Toidu serveerimine ja transport
-
Serveerimisseadmed ja töötasapinnad
- Serveerimisseadmed ja töötasapinnad Näita kõiki tooteid kategoorias
- Tagasi
- Buffee seeriad
- Soojasahtlid
- Marmiidid
- Soojendusega ülaosaga letid
- Soojakapid
- Külmsüvendid
- Külmlett
- Külmsahtlid
- Külmtöölaud
- Pizzatöölaud
- Neutraalletid
- Taldrikujagajad
- Veejagajad
- GN vaheliistud lettidele ja sahtlitele
- Soojalambid ja küttekehad
-
Serveerimise väiketarvikud
-
Klaas- ja õhkkardinaga vitriinid
-
Kohvimasinad
-
Baariseadmed ja baarimööbel
-
Jää ja jäätise valmistamine / gelato
-
Külmsäilitus ja kiirjahutus
-
Nõudepesumasinad
- Nõudepesumasinad Näita kõiki tooteid kategoorias
- Tagasi
- Klaasipesumasinad
- Letialused nõudepesumasinad
- Eestlaetavad nõudepesumasinad
- Kuppelnõudepesumasinad
- Potipesumasinad
- Graanulnõudepesumasinad
- Tunnelnõudepesumasinad
- Eelpesumasinad WD kuppelnõudepesumasinatele
- Eelpesumasinad WD tunnelnõudepesumasinatele
- Konveiernõudepesumasinad
- Kandikupesumasinad
- Kärupesumasinad
- Multifunktsionaalsed nõudepesumasinad
-
Nõudepesu lisatarvikud ja furnituurid
- Nõudepesu lisatarvikud ja furnituurid Näita kõiki tooteid kategoorias
- Tagasi
- Nõudepesukorvid
- Söögiriistatopsid
- Furnituurid letialustele nõudepesumasinatele
- Furnituurid kuppelnõudepesumasinatele
- Furnituurid eelpesumasinatele
- Furnituurid potipesumasinatele
- Furnituurid tunnelnõudepesumasinatele
- Sorteerimislauad
- Eelpesuduššid
- Põrandapesuseadmed
- Aurupesurid ja survepesurid
-
Veefiltrid
-
Köögimööbel
-
Kärud
- Kärud Näita kõiki tooteid kategoorias
- Tagasi
- Teeninduskärud
- Serveerimiskärud puidust tasapindadega
- Riiulkärud
- Kärud GN-nõudele
- Korvikärud
- Väljastuskäru
- Sektsioonkärud
- Potikärud
- Kandiku- ja söögiriistakärud
- Multifunktsionaalsed kärud
- Platvormkärud
- Valamukärud
- Biojäätmekärud ja jäätmekärud
- Kandikutagastuskärud
- Nõudetagastuskärud
- Taldrikukärud
- Jahukärud ja maitseainekärud
- Salatipesu kärud
- Muud kärud
- Kärud transpordikastidele
- Tõstetavad kärud
- Pesukärud
-
Pesupesemisseadmed
-
Outlet
- Outlet Näita kõiki tooteid kategoorias
- Tagasi
- Ettevalmistus outlet
- Toiduvalmistamine outlet
- Toidu serveerimine ja transport outlet
- Serveerimisseadmed ja töötasapinnad outlet
- Klaas- ja õhkkardinaga vitriinid outlet
- Kohvimasinad outlet
- Baariseadmed ja baarimööbel outlet
- Külmsäilitus ja kiirjahutus outlet
- Nõudepesuseadmed outlet
- Pesupesemisseadmed outlet
- Köögimööbel outlet
- Kõik outlet tooted
Kood: MG4246275
Tunnelnõudepesumasin METOS WD-151E TOUCH R-L
Kompaktne tunnelnõudepesumasi. Optimaalne pesutulemu
- masinal on puutetundliku ekraaniga juhtpaneel, millele ilmuvad erinevat värvi sõnumid, kas tegemist on hooldust vajaminema toiminguga ja kas kasutaja saab olukorra ise lahendada
- masina tsoonid töötavad iseseisvalt, pumbad käivituvad, kui tsooni saabub pesukorv
- kui pesukorvide söötmisel tekib paus, peatuvad funktsioonid automaatselt
- masina puhastamise teeb lihtsaks kergesti eemaldatavad uksed ja pesuvarred
- masina välispindu on lihtne puhtana hoida
- masina paigalduspikkus (1655 mm) koosneb: söötmisala 170 mm, keemiline
pesu 900 mm, kolmekordne otsaloputus 585 mm
- kolmekordne lõpploputus tagab parima lõpptulemuse ja vähendab veekulu
- loputustsükkel algab loputuspaagis taaskasutatud veega ja seejärel värske 85°C veega
- lõpploputusel eralduvat vett ei juhita kanalisatsiooni, vaid kasutatakse olenevalt masina tüübist ja varustusest eelpesus, vaheloputuses ja keemilises puhastuses
- ainulaadne korvi etteandesüsteem, mis võimaldab optimaalset kontaktiaega
- tunnelnõudepesumasina söötmissuund paremalt vasakule
- söötmisava suurus 538*440 mm
- madalad kasutuskulud
- väga tõhus soojustagastus
- kasutamine külma veega, vanni täitmine sooja veega
- pesuaine säästmise süsteem, lahjenemise vältimine kuni 80%
- pesutsoonispetsiifiline käivitus ja seiskamine (auto-taimer)
- automaatne käivitus ja loputamise peatamine
- auru kondenseerumine
- masinal on täiustatud soojustagastus, mis põhineb ECO-FLOW kondensatsioonispiraalil
- mahutavus 70-150 korvi/tunnis, max. 150 korvis/tunnis
- DIN 10510 mahutavus 80 korvi/tunnis
- suured luugid avanevad kergesti ülespoole, mida saab põhjalikumaks puhastamiseks ilma tööriistadeta eemaldada
- roostevabast terasest pesuhoovad
- masinal on start/stopp funktsioon
- veekulu lõpploputuseks 1,5l/korv
- sisaldab ette- ja mahalaadimiskonveieri kontaktorit
- müratase 68dB
- kaal 370kg
TEHNILISED ANDMED :
– kondensaatori ventilaator, võimsus 200m3/h
– õhukonditsioneeri soovitus 1000m3/h
– vanni maht keemiline puhastus, 100l
– vanni maht lõpploputus 6l
– vanni kogumaht 106l
– pump, kuivpesu 1,5 kW
– pump, lõpploputus 0,11 kW
– konveieri mootor 0,12 kW
– kondensaatorventilaator 0,12 kW
– basseini küte, pesupaak 12 kW
– boiler, lõpploputus 2 x 9 kW
– kaitseklass (IP) 55
| Üldine | |
|---|---|
| Kirjeldus | Tunnelnõudepesumasin METOS WD-151E TOUCH R-L |
| Mõõtmed ja mahutavus | |
|---|---|
| Mahutatavus | 80 basket/hour (DIN 10510) |
| Laius mm | 1655 |
| Sügavus mm | 697 |
| Kõrgus mm | 1675/1950 |
| Pakendi maht | 3,36 m3 |
| Pakendi mõõdud (LxPxH) | 210x80x200 cm |
| Neto kaal | 370 kg |
| Pakendi kaal | 400 kg |
| Tehniline informatsioon | |
|---|---|
| Ühendusvõimsus kW | 32.6 |
| Kaitsme võimsus A | 50 |
| Elektripinge V | 400 |
| Faaside arv | 3NPE |
| Sagedus Hz | 50 |
| Turvaklass (IP) | 55 |
| Elektriühenduse kõrgus mm | 1675 |
| Külmaveeühendus diam. | 1/2" |
| Külmavee vool l/min | 11 |
| Külmavee surve min kPa | 250 |
| Külmavee surve max kPa | 600 |
| Külm vesi, ühenduse kõrgus mm | 1820 |
| Soojavee ühendus diam. | 1/2" |
| Kuum vesi, keermeühendus | Sisekeere |
| Soojavee vool l/min | 11 |
| Soojavee surve min kPa | 100 |
| Soojavee surve max kPa | 600 |
| Soojaveeühenduse kõrgus mm | 1785 |
| Äravooluühenduse diameeter | 50 |
| Äravool l/s | 3 |
| Äravoolu ühendus, sisse | Paremal,Taga,All |
| Äravooluühendus kõrgus mm | 187 |
| Põrandatrapp nõutud | Jah |
| Müratase dB | 68 |
| HACCP-ühenduse valmidus | YES |
| Soojuskoormus, täpsus W | 4500 |
| Soojuskoormus, varjatud W | 3000 |
| Boileri võimsus W | 18 |
| Funktsioonid | |
|---|---|
| Tööpõhimõte | elektrooniline |
| Puhastamine | käsipesu |
| Pesukorvi mõõdud mm | 500x500 |
| Programmeritavus | valmis programmid |
| Programmide arv | 2 |
| Isolatsioon | isoleeritud |
| Pesumeetod | normaalne pesu |
| Tühjenduspump | Ei |
| Mudel | WD-E TOUCH |
| Energia ja tarbimine | |
|---|---|
| Veetarve | cold water consumption, final rinse normal (litres/basket) 1.5 |
| Toite tüüp | elekter |
-
CAD Face symbol
18 Kb
-
User Manual FI
3 Mb
-
Revit / BIM symbol
888 Kb
-
2D CAD symbol
93 Kb
-
3D CAD symbol
158 Kb
-
User Manual EN
8,9 Mb
-
User Manual SE
8,9 Mb
-
Product sheet EN
128 Kb
-
Product sheet FI
123 Kb
-
Product sheet NO
128 Kb
-
Installation drawing PDF
98 Kb
-
User Manual NO
9,2 Mb
Teenused ja tarvikud
Hinnakirja hind 0,00 €
Hinnakirja hind 0,00 €
Hinnakirja hind 0,00 €
Hinnakirja hind 0,00 €
Hinnakirja hind 0,00 €
Hinnakirja hind 0,00 €


