-
Ettevalmistus
-
Toiduvalmistamine
- Toiduvalmistamine Näita kõiki tooteid kategoorias
- Tagasi
- Katlad
- Hot Fill doseermispumbad
- Sous-vide keetjad
- Kiirkeedukapid
- Ahjud
- Pliidid
- Praepannid
- iVario
- Pizzaseadmed ja lisatarvikud
- Restoraniseadmete seeriad
- Küptsetusrestid
- Grillid
- Fritüürid
- Salamandrid ja rösterid
- Pastakeetjad
- Sushiseadmed
- Hot-dogi seadmed
- Tsirkulaatorid
-
GN-nõud ja küpsetusplaadid
-
Toidu serveerimine ja transport
-
Serveerimisseadmed ja töötasapinnad
- Serveerimisseadmed ja töötasapinnad Näita kõiki tooteid kategoorias
- Tagasi
- Buffee seeriad
- Soojasahtlid
- Marmiidid
- Soojendusega ülaosaga letid
- Soojakapid
- Külmsüvendid
- Külmlett
- Külmsahtlid
- Külmtöölaud
- Pizzatöölaud
- Neutraalletid
- Taldrikujagajad
- Veejagajad
- GN vaheliistud lettidele ja sahtlitele
- Soojalambid ja küttekehad
-
Serveerimise väiketarvikud
-
Klaas- ja õhkkardinaga vitriinid
-
Kohvimasinad
-
Baariseadmed ja baarimööbel
-
Jää ja jäätise valmistamine / gelato
-
Külmsäilitus ja kiirjahutus
-
Nõudepesumasinad
- Nõudepesumasinad Näita kõiki tooteid kategoorias
- Tagasi
- Klaasipesumasinad
- Letialused nõudepesumasinad
- Eestlaetavad nõudepesumasinad
- Kuppelnõudepesumasinad
- Potipesumasinad
- Graanulnõudepesumasinad
- Tunnelnõudepesumasinad
- Eelpesumasinad WD kuppelnõudepesumasinatele
- Eelpesumasinad WD tunnelnõudepesumasinatele
- Konveiernõudepesumasinad
- Kandikupesumasinad
- Kärupesumasinad
- Multifunktsionaalsed nõudepesumasinad
-
Nõudepesu lisatarvikud ja furnituurid
- Nõudepesu lisatarvikud ja furnituurid Näita kõiki tooteid kategoorias
- Tagasi
- Nõudepesukorvid
- Söögiriistatopsid
- Furnituurid letialustele nõudepesumasinatele
- Furnituurid kuppelnõudepesumasinatele
- Furnituurid eelpesumasinatele
- Furnituurid potipesumasinatele
- Furnituurid tunnelnõudepesumasinatele
- Sorteerimislauad
- Segistid ja eelpesuduššid
- Põrandapesuseadmed
- Aurupesurid ja survepesurid
-
Veefiltrid
-
Köögimööbel
-
Kärud
- Kärud Näita kõiki tooteid kategoorias
- Tagasi
- Teeninduskärud
- Serveerimiskärud puidust tasapindadega
- Riiulkärud
- Kärud GN-nõudele
- Korvikärud
- Väljastuskäru
- Sektsioonkärud
- Potikärud
- Kandiku- ja söögiriistakärud
- Multifunktsionaalsed kärud
- Platvormkärud
- Valamukärud
- Biojäätmekärud ja jäätmekärud
- Kandikutagastuskärud
- Nõudetagastuskärud
- Taldrikukärud
- Jahukärud ja maitseainekärud
- Salatipesu kärud
- Muud kärud
- Kärud transpordikastidele
- Tõstetavad kärud
- Pesukärud
-
Pesupesemisseadmed
-
Outlet
- Outlet Näita kõiki tooteid kategoorias
- Tagasi
- Ettevalmistus outlet
- Toiduvalmistamine outlet
- Toidu serveerimine ja transport outlet
- Serveerimisseadmed ja töötasapinnad outlet
- Klaas- ja õhkkardinaga vitriinid outlet
- Kohvimasinad outlet
- Baariseadmed ja baarimööbel outlet
- Külmsäilitus ja kiirjahutus outlet
- Nõudepesuseadmed outlet
- Pesupesemisseadmed outlet
- Köögimööbel outlet
- Kõik outlet tooted
-
Ettevalmistus
-
Toiduvalmistamine
- Toiduvalmistamine Näita kõiki tooteid kategoorias
- Tagasi
- Katlad
- Hot Fill doseermispumbad
- Sous-vide keetjad
- Kiirkeedukapid
- Ahjud
- Pliidid
- Praepannid
- iVario
- Pizzaseadmed ja lisatarvikud
- Restoraniseadmete seeriad
- Küptsetusrestid
- Grillid
- Fritüürid
- Salamandrid ja rösterid
- Pastakeetjad
- Sushiseadmed
- Hot-dogi seadmed
- Tsirkulaatorid
-
GN-nõud ja küpsetusplaadid
-
Toidu serveerimine ja transport
-
Serveerimisseadmed ja töötasapinnad
- Serveerimisseadmed ja töötasapinnad Näita kõiki tooteid kategoorias
- Tagasi
- Buffee seeriad
- Soojasahtlid
- Marmiidid
- Soojendusega ülaosaga letid
- Soojakapid
- Külmsüvendid
- Külmlett
- Külmsahtlid
- Külmtöölaud
- Pizzatöölaud
- Neutraalletid
- Taldrikujagajad
- Veejagajad
- GN vaheliistud lettidele ja sahtlitele
- Soojalambid ja küttekehad
-
Serveerimise väiketarvikud
-
Klaas- ja õhkkardinaga vitriinid
-
Kohvimasinad
-
Baariseadmed ja baarimööbel
-
Jää ja jäätise valmistamine / gelato
-
Külmsäilitus ja kiirjahutus
-
Nõudepesumasinad
- Nõudepesumasinad Näita kõiki tooteid kategoorias
- Tagasi
- Klaasipesumasinad
- Letialused nõudepesumasinad
- Eestlaetavad nõudepesumasinad
- Kuppelnõudepesumasinad
- Potipesumasinad
- Graanulnõudepesumasinad
- Tunnelnõudepesumasinad
- Eelpesumasinad WD kuppelnõudepesumasinatele
- Eelpesumasinad WD tunnelnõudepesumasinatele
- Konveiernõudepesumasinad
- Kandikupesumasinad
- Kärupesumasinad
- Multifunktsionaalsed nõudepesumasinad
-
Nõudepesu lisatarvikud ja furnituurid
- Nõudepesu lisatarvikud ja furnituurid Näita kõiki tooteid kategoorias
- Tagasi
- Nõudepesukorvid
- Söögiriistatopsid
- Furnituurid letialustele nõudepesumasinatele
- Furnituurid kuppelnõudepesumasinatele
- Furnituurid eelpesumasinatele
- Furnituurid potipesumasinatele
- Furnituurid tunnelnõudepesumasinatele
- Sorteerimislauad
- Segistid ja eelpesuduššid
- Põrandapesuseadmed
- Aurupesurid ja survepesurid
-
Veefiltrid
-
Köögimööbel
-
Kärud
- Kärud Näita kõiki tooteid kategoorias
- Tagasi
- Teeninduskärud
- Serveerimiskärud puidust tasapindadega
- Riiulkärud
- Kärud GN-nõudele
- Korvikärud
- Väljastuskäru
- Sektsioonkärud
- Potikärud
- Kandiku- ja söögiriistakärud
- Multifunktsionaalsed kärud
- Platvormkärud
- Valamukärud
- Biojäätmekärud ja jäätmekärud
- Kandikutagastuskärud
- Nõudetagastuskärud
- Taldrikukärud
- Jahukärud ja maitseainekärud
- Salatipesu kärud
- Muud kärud
- Kärud transpordikastidele
- Tõstetavad kärud
- Pesukärud
-
Pesupesemisseadmed
-
Outlet
- Outlet Näita kõiki tooteid kategoorias
- Tagasi
- Ettevalmistus outlet
- Toiduvalmistamine outlet
- Toidu serveerimine ja transport outlet
- Serveerimisseadmed ja töötasapinnad outlet
- Klaas- ja õhkkardinaga vitriinid outlet
- Kohvimasinad outlet
- Baariseadmed ja baarimööbel outlet
- Külmsäilitus ja kiirjahutus outlet
- Nõudepesuseadmed outlet
- Pesupesemisseadmed outlet
- Köögimööbel outlet
- Kõik outlet tooted
Kood: MG4246084
Nõudepesumasin Metos WD-6 Autostart
Meeldiv töökeskkond, kõrged hügieenistandardid ja optimaalsed pesutulemused teevad Metos WD-6 Autostart nõudepesumasinast ühe turu parima kuppelnõudepesumasina.
Autostart on ainus turul saadaolev nõudepesumasina mudel, millel on täisautomaatne kupli tõstmise ja -langetamise süsteem. Kuppel langeb alla ja nõudepesumasin käivitub automaatselt, kui korv sisse pannakse. Pesutsükli lõppedes tõuseb kuppel automaatselt üles. Kupli unikaalne disain takistab auru tõusmist kasutaja näole, kui kuppel avatakse. Automaatse kupli tõstesüsteemi minimaalne külma vee rõhk on 300 kPa.
Pesu- ja loputusaegu ning loputusvee temperatuuri saab vajaduse korral reguleerida, mis võimaldab luua individuaalse pesuprogrammi, näiteks õrna portselani jaoks, kasutades madalamat loputusvee temperatuuri. Häired liiga madala veetemperatuuri ja ebapiisava loputusvee koguse korral. Kui loputusvee temperatuur langeb alla 85 °C, jätkab masin nõude pesemist, kuni saavutatakse õige loputusvee temperatuur. Masin kontrollib alati, et viimases loputuses kasutatava vee kogus oleks õige, ja annab teile märku, kui vett on liiga vähe. Pesuvarred tühjendatakse pesuveest enne loputamist, et pesuvesi ei tilguks puhastele nõudele.
Valitud programm, temperatuur ja järelejäänud pesuaeg kuvatakse juhtpaneelil. Lisaks kuvatakse juhtpaneelil masinasse pandud ja pestud korvide päevane koguarv ning üldine koguarv. Masin annab kasutajale märku, kui veekraan on lahti jäetud või kui ülevoolutoru on lahti tulnud. Masinat on tänu automaatsele puhastusprogrammile lihtne puhtana hoida. Pausifunktsioon hoiab pesuruumi temperatuuri püsivana pikemate pesupauside ajal. Kui pausifunktsioon on aktiivne, on nõudepesumasina kuppel lukustatud ja pesuprogrammi ei saa käivitada.
- kupli automaatne tõstmine ja langetamine
- kolm pesuprogrammi: 1,2, 1,7 ja 3,2 minutit
- pesuruumi vaba kõrgus 405 mm
- automaatne puhastusprogramm
- diagnostika
- pausifunktsioon
- ummistumiskindlad pesuvarred
- pumba võimsus 0,9 kW
- boiler 9 kW
- elektrooniline juhtimine
- heli- ja soojusisolatsioon
- paagi maht 50 l
- korvi suurus 500x500 mm
KOMPLEKTIS:
- loputusaine dosaator
- taldrikukorv
- tassikorv
- söögiriistade korv
LISAVARUSTUS (tellitakse eraldi):
- pesuaine dosaator
- HACCP (veebitööriist)
- masina tagaküljele paigaldatav kubu: takistab auru pääsemist ruumi ja suunab selle ventilatsioonikanalisse
- masin koos rõhutõstepumbaga
- masin tühjenduspumbaga
- masin külmavee ühendusega (12 kW boiler, 25 A)
- aurukondensaator külmavee ühendusega masinale
- aurukondensaator ja soojuse taaskasutus külmavee ühendusega masinale
- ventilaatori automaatjuhtimine
| Üldine | |
|---|---|
| Kirjeldus | Nõudepesumasin Metos WD-6 Autostart |
| Mõõtmed ja mahutavus | |
|---|---|
| Mahutatavus | a. 50 racks/hour |
| Sisemõõt mm | 545x506x405 |
| Laius mm | 600/723 |
| Sügavus mm | 657/700 |
| Kõrgus mm | 1430/1880 |
| Pakendi maht | 0,847 m3 |
| Pakendi mõõdud (LxPxH) | 76,5x71x156 cm |
| Neto kaal | 93 kg |
| Pakendi kaal | 115 kg |
| Tehniline informatsioon | |
|---|---|
| Ühendusvõimsus kW | 9.9 |
| Kaitsme võimsus A | 16 |
| Elektripinge V | 400 |
| Faaside arv | 3NPE |
| Sagedus Hz | 50 |
| Turvaklass (IP) | 45 |
| Elektriühenduse tüüp | Poolfikseeritud |
| Elektriühenduse kõrgus mm | 550±50 |
| Külmaveeühendus diam. | 1/2" |
| Külmavee vool l/min | 5 |
| Külmavee surve min kPa | 300 |
| Soojavee ühendus diam. | 1/2" |
| Soojavee vool l/min | 18 |
| Soojaveeühenduse kõrgus mm | 200 |
| Äravooluühenduse diameeter | 50 |
| Äravool l/s | 3 |
| Äravooluühendus kõrgus mm | 215 |
| Müratase dB | 61 |
| Soojuskoormus, täpsus W | 1700 |
| Soojuskoormus, varjatud W | 600 |
| Boileri võimsus W | 9 |
| Funktsioonid | |
|---|---|
| Tööpõhimõte | elektrooniline |
| Puhastamine | pesuprogramm |
| Pesukorvi mõõdud mm | 500x500 |
| Programmeritavus | valmis programmid,programmeeritav |
| Programmide arv | 3 |
| Isolatsioon | isoleeritud |
| Pesumeetod | normaalne pesu |
| Tühjenduspump | Ei |
| Automaatne kubu tõstmine | Jah |
| Mudel | WD-6 |
| Energia ja tarbimine | |
|---|---|
| Veetarve | water consumption, rinse (litres/programme) 4 |
| Toite tüüp | elekter |
-
2D CAD symbol
34 Kb
-
CAD Face symbol
21 Kb
-
User Manual FI
3,8 Mb
-
3D CAD symbol
105 Kb
-
Revit / BIM symbol
888 Kb
-
User Manual SE
3,7 Mb
-
User Manual EN
3,7 Mb
-
Installation drawing PDF
104 Kb
-
Product sheet EN
550 Kb
-
Product sheet FI
548 Kb
-
Product sheet SE
548 Kb
-
Product sheet NO
548 Kb
Teenused ja tarvikud
Hinnakirja hind 0,00 €
Hinnakirja hind 0,00 €
Hinnakirja hind 0,00 €
Hinnakirja hind 0,00 €
Hinnakirja hind 0,00 €
Hinnakirja hind 0,00 €




