-
Ettevalmistus
-
Toiduvalmistamine
- Toiduvalmistamine Näita kõiki tooteid kategoorias
- Tagasi
- Katlad
- Hot Fill doseermispumbad
- Sous-vide keetjad
- Kiirkeedukapid
- Ahjud
- Pliidid
- Praepannid
- iVario
- Pizzaseadmed ja lisatarvikud
- Restoraniseadmete seeriad
- Küptsetusrestid
- Grillid
- Fritüürid
- Salamandrid ja rösterid
- Pastakeetjad
- Sushiseadmed
- Hot-dogi seadmed
- Tsirkulaatorid
-
GN-nõud ja küpsetusplaadid
-
Toidu serveerimine ja transport
-
Serveerimisseadmed ja töötasapinnad
- Serveerimisseadmed ja töötasapinnad Näita kõiki tooteid kategoorias
- Tagasi
- Buffee seeriad
- Soojasahtlid
- Marmiidid
- Soojendusega ülaosaga letid
- Soojakapid
- Külmsüvendid
- Külmlett
- Külmsahtlid
- Külmtöölaud
- Pizzatöölaud
- Neutraalletid
- Taldrikujagajad
- Veejagajad
- GN vaheliistud lettidele ja sahtlitele
- Soojalambid ja küttekehad
-
Serveerimise väiketarvikud
-
Klaas- ja õhkkardinaga vitriinid
-
Kohvimasinad
-
Baariseadmed ja baarimööbel
-
Jää ja jäätise valmistamine / gelato
-
Külmsäilitus ja kiirjahutus
-
Nõudepesumasinad
- Nõudepesumasinad Näita kõiki tooteid kategoorias
- Tagasi
- Klaasipesumasinad
- Letialused nõudepesumasinad
- Eestlaetavad nõudepesumasinad
- Kuppelnõudepesumasinad
- Potipesumasinad
- Graanulnõudepesumasinad
- Tunnelnõudepesumasinad
- Eelpesumasinad WD kuppelnõudepesumasinatele
- Eelpesumasinad WD tunnelnõudepesumasinatele
- Konveiernõudepesumasinad
- Kandikupesumasinad
- Kärupesumasinad
- Multifunktsionaalsed nõudepesumasinad
-
Nõudepesu lisatarvikud ja furnituurid
- Nõudepesu lisatarvikud ja furnituurid Näita kõiki tooteid kategoorias
- Tagasi
- Nõudepesukorvid
- Söögiriistatopsid
- Furnituurid letialustele nõudepesumasinatele
- Furnituurid kuppelnõudepesumasinatele
- Furnituurid eelpesumasinatele
- Furnituurid potipesumasinatele
- Furnituurid tunnelnõudepesumasinatele
- Sorteerimislauad
- Eelpesuduššid
- Põrandapesuseadmed
- Aurupesurid ja survepesurid
-
Veefiltrid
-
Köögimööbel
-
Kärud
- Kärud Näita kõiki tooteid kategoorias
- Tagasi
- Teeninduskärud
- Serveerimiskärud puidust tasapindadega
- Riiulkärud
- Kärud GN-nõudele
- Korvikärud
- Väljastuskäru
- Sektsioonkärud
- Potikärud
- Kandiku- ja söögiriistakärud
- Multifunktsionaalsed kärud
- Platvormkärud
- Valamukärud
- Biojäätmekärud ja jäätmekärud
- Kandikutagastuskärud
- Nõudetagastuskärud
- Taldrikukärud
- Jahukärud ja maitseainekärud
- Salatipesu kärud
- Muud kärud
- Kärud transpordikastidele
- Tõstetavad kärud
- Pesukärud
-
Pesupesemisseadmed
-
Outlet
- Outlet Näita kõiki tooteid kategoorias
- Tagasi
- Ettevalmistus outlet
- Toiduvalmistamine outlet
- Toidu serveerimine ja transport outlet
- Serveerimisseadmed ja töötasapinnad outlet
- Klaas- ja õhkkardinaga vitriinid outlet
- Kohvimasinad outlet
- Baariseadmed ja baarimööbel outlet
- Külmsäilitus ja kiirjahutus outlet
- Nõudepesuseadmed outlet
- Pesupesemisseadmed outlet
- Köögimööbel outlet
- Kõik outlet tooted
-
Ettevalmistus
-
Toiduvalmistamine
- Toiduvalmistamine Näita kõiki tooteid kategoorias
- Tagasi
- Katlad
- Hot Fill doseermispumbad
- Sous-vide keetjad
- Kiirkeedukapid
- Ahjud
- Pliidid
- Praepannid
- iVario
- Pizzaseadmed ja lisatarvikud
- Restoraniseadmete seeriad
- Küptsetusrestid
- Grillid
- Fritüürid
- Salamandrid ja rösterid
- Pastakeetjad
- Sushiseadmed
- Hot-dogi seadmed
- Tsirkulaatorid
-
GN-nõud ja küpsetusplaadid
-
Toidu serveerimine ja transport
-
Serveerimisseadmed ja töötasapinnad
- Serveerimisseadmed ja töötasapinnad Näita kõiki tooteid kategoorias
- Tagasi
- Buffee seeriad
- Soojasahtlid
- Marmiidid
- Soojendusega ülaosaga letid
- Soojakapid
- Külmsüvendid
- Külmlett
- Külmsahtlid
- Külmtöölaud
- Pizzatöölaud
- Neutraalletid
- Taldrikujagajad
- Veejagajad
- GN vaheliistud lettidele ja sahtlitele
- Soojalambid ja küttekehad
-
Serveerimise väiketarvikud
-
Klaas- ja õhkkardinaga vitriinid
-
Kohvimasinad
-
Baariseadmed ja baarimööbel
-
Jää ja jäätise valmistamine / gelato
-
Külmsäilitus ja kiirjahutus
-
Nõudepesumasinad
- Nõudepesumasinad Näita kõiki tooteid kategoorias
- Tagasi
- Klaasipesumasinad
- Letialused nõudepesumasinad
- Eestlaetavad nõudepesumasinad
- Kuppelnõudepesumasinad
- Potipesumasinad
- Graanulnõudepesumasinad
- Tunnelnõudepesumasinad
- Eelpesumasinad WD kuppelnõudepesumasinatele
- Eelpesumasinad WD tunnelnõudepesumasinatele
- Konveiernõudepesumasinad
- Kandikupesumasinad
- Kärupesumasinad
- Multifunktsionaalsed nõudepesumasinad
-
Nõudepesu lisatarvikud ja furnituurid
- Nõudepesu lisatarvikud ja furnituurid Näita kõiki tooteid kategoorias
- Tagasi
- Nõudepesukorvid
- Söögiriistatopsid
- Furnituurid letialustele nõudepesumasinatele
- Furnituurid kuppelnõudepesumasinatele
- Furnituurid eelpesumasinatele
- Furnituurid potipesumasinatele
- Furnituurid tunnelnõudepesumasinatele
- Sorteerimislauad
- Eelpesuduššid
- Põrandapesuseadmed
- Aurupesurid ja survepesurid
-
Veefiltrid
-
Köögimööbel
-
Kärud
- Kärud Näita kõiki tooteid kategoorias
- Tagasi
- Teeninduskärud
- Serveerimiskärud puidust tasapindadega
- Riiulkärud
- Kärud GN-nõudele
- Korvikärud
- Väljastuskäru
- Sektsioonkärud
- Potikärud
- Kandiku- ja söögiriistakärud
- Multifunktsionaalsed kärud
- Platvormkärud
- Valamukärud
- Biojäätmekärud ja jäätmekärud
- Kandikutagastuskärud
- Nõudetagastuskärud
- Taldrikukärud
- Jahukärud ja maitseainekärud
- Salatipesu kärud
- Muud kärud
- Kärud transpordikastidele
- Tõstetavad kärud
- Pesukärud
-
Pesupesemisseadmed
-
Outlet
- Outlet Näita kõiki tooteid kategoorias
- Tagasi
- Ettevalmistus outlet
- Toiduvalmistamine outlet
- Toidu serveerimine ja transport outlet
- Serveerimisseadmed ja töötasapinnad outlet
- Klaas- ja õhkkardinaga vitriinid outlet
- Kohvimasinad outlet
- Baariseadmed ja baarimööbel outlet
- Külmsäilitus ja kiirjahutus outlet
- Nõudepesuseadmed outlet
- Pesupesemisseadmed outlet
- Köögimööbel outlet
- Kõik outlet tooted
Kood: MG4158229
Nõudepesumasin Metos WD-4S Basic BT
Metos WD-4S Basic on Põhjamaade kvaliteediga. Saldusväärne ja mitmekülgn
lauaalune nõudepesumasin profiköökidesse.
Metos WD-4S nõudepesumasinal on tõhus heli- ja soojusisolatsioon. Korpus valmistatud roostevabast terasest ja karastatud klaasist.
Metos WD-4S Basic on varustatud - tühjenduspumba ja survepumbaga. Masinal on kolm pesuprogrammi
P1 klaasid ja tassid (pesemine aeg 1,2 min), P2 taldrikud (2,4 min) ja P3, söögiriistad ja kastrulid (4,2 min). Pesu- ja loputusajad on programmeeritavad vastavalt teie vajadustele. Liiga madala temperatuuri hoiatus. Kui loputusvee temperatuur langeb alla seadistatud väärtuse, siis masin jätkab nõude pesemist, kuni loputusvesi saavutab õige temperatuuri.
Karastatud klaasiga Smart Display annab ülevaate pesemisest ka eemalt. Värvid ja helisignaal, mis näitab, kui programm on lõppenud. Smart Displey töötab ka märgade kätega või kui kasutate kummikindaid. Masin salvestab päevas pestud korvide arvu. Metos WD-4S on standardis 3-faasiline, kuid võib paigaldada 1-faasiliseks. Sellisel juhul on masina koormus 3,55 kW ja võimsus u. 30 korvi/h
- pesemisvõimsus 50 korvi/tunnis
- kolm pesuprogrammi 1,2 / 2,4 / 4,2 min
- kiire veevahetus nupuvajutusega
- ruumi piisavalt kandikutele max mõõtudega 530x330 mm
- ka GN 1/1- nõudele
- korvi suurus 500x500 mm
- isepuhastuv programm 85 °C veega
- diagnostika
- vee tarbimine umbes 2,4 l/korvi kohta
- boileri võimsus 4,2 kW
- veepaagi maht 20 l
Komplekti kuulub:
- pesuvahendisahtel
- loputusvahendimahuti
- tühjenduspump
- survepump
- tühjendussõelad 2 tk
- tassikorv
- taldrikukorv
- söögiriistakorv
| Üldine | |
|---|---|
| Kirjeldus | Nõudepesumasin Metos WD-4S Basic BT |
| Mõõtmed ja mahutavus | |
|---|---|
| Mahutatavus | 50 baskets / hour |
| Laius mm | 598 |
| Sügavus mm | 656/967 |
| Kõrgus mm | 820+55 |
| Pakendi maht | 0,38 m3 |
| Pakendi mõõdud (LxPxH) | 65x65x90 cm |
| Neto kaal | 60 kg |
| Pakendi kaal | 70 kg |
| Tehniline informatsioon | |
|---|---|
| Ühendusvõimsus kW | 4.95 |
| Kaitsme võimsus A | 10 |
| Elektripinge V | 400 |
| Faaside arv | 3NPE |
| Sagedus Hz | 50 |
| Turvaklass (IP) | 44 |
| Elektriühendus diam. mm | 2,5 |
| Elektrikaabli pikkus mm | 2000 |
| Elektriühenduse tüüp | Poolfikseeritud |
| Märkused, külm vesi | shut off cock on incoming pipe |
| Soojavee ühendus diam. | R3/4" |
| Kuum vesi, keermeühendus | Väliskeere |
| Soojavee vool l/min | 17 |
| Äravooluühenduse diameeter | 22 |
| Äravool l/s | 1 |
| Äravoolu ühendus, sisse | All,Taga,Paremal |
| Põrandatrapp nõutud | Jah |
| Märkused, trapp | Drain hose 2 m included |
| Müratase dB | 61 |
| Soojuskoormus, täpsus W | 1200 |
| Soojuskoormus, varjatud W | 500 |
| Boileri võimsus W | 4.2 |
| Funktsioonid | |
|---|---|
| Tööpõhimõte | elektrooniline |
| Puhastamine | pesuprogramm |
| Pesukorvi mõõdud mm | 500x500 |
| Programmeritavus | valmis programmid,programmeeritav |
| Programmide arv | 3 |
| Isolatsioon | isoleeritud |
| Pesumeetod | normaalne pesu |
| Tühjenduspump | Jah |
| Mudel | WD-4S |
| Energia ja tarbimine | |
|---|---|
| Veetarve | water consumption, rinse (litres/programme) 2.4 |
| Toite tüüp | elekter |
-
Revit / BIM symbol
868 Kb
-
User Manual FI
3,7 Mb
-
CAD Face symbol
18 Kb
-
User Manual SE
3,7 Mb
-
2D CAD symbol
81 Kb
-
3D CAD symbol
116 Kb
-
Installation drawing PDF
124 Kb
-
Product sheet EN
366 Kb
-
Product sheet FI
365 Kb
-
Product sheet SE
365 Kb
-
Product sheet NO
369 Kb
Teenused ja tarvikud
Hinnakirja hind 0,00 €
Hinnakirja hind 0,00 €
Hinnakirja hind 0,00 €
Hinnakirja hind 0,00 €
Hinnakirja hind 0,00 €
Hinnakirja hind 0,00 €





