-
Ettevalmistus
-
Toiduvalmistamine
- Toiduvalmistamine Näita kõiki tooteid kategoorias
- Tagasi
- Katlad
- Hot Fill doseermispumbad
- Sous-vide keetjad
- Kiirkeedukapid
- Ahjud
- Pliidid
- Praepannid
- iVario
- Pizzaseadmed ja lisatarvikud
- Restoraniseadmete seeriad
- Küptsetusrestid
- Grillid
- Fritüürid
- Salamandrid ja rösterid
- Pastakeetjad
- Sushiseadmed
- Hot-dogi seadmed
- Tsirkulaatorid
-
GN-nõud ja küpsetusplaadid
-
Toidu serveerimine ja transport
-
Serveerimisseadmed ja töötasapinnad
- Serveerimisseadmed ja töötasapinnad Näita kõiki tooteid kategoorias
- Tagasi
- Buffee seeriad
- Soojasahtlid
- Marmiidid
- Soojendusega ülaosaga letid
- Soojakapid
- Külmsüvendid
- Külmlett
- Külmsahtlid
- Külmtöölaud
- Pizzatöölaud
- Neutraalletid
- Taldrikujagajad
- Veejagajad
- GN vaheliistud lettidele ja sahtlitele
- Soojalambid ja küttekehad
-
Serveerimise väiketarvikud
-
Klaas- ja õhkkardinaga vitriinid
-
Kohvimasinad
-
Baariseadmed ja baarimööbel
-
Jää ja jäätise valmistamine / gelato
-
Külmsäilitus ja kiirjahutus
-
Nõudepesumasinad
- Nõudepesumasinad Näita kõiki tooteid kategoorias
- Tagasi
- Klaasipesumasinad
- Letialused nõudepesumasinad
- Eestlaetavad nõudepesumasinad
- Kuppelnõudepesumasinad
- Potipesumasinad
- Graanulnõudepesumasinad
- Tunnelnõudepesumasinad
- Eelpesumasinad WD kuppelnõudepesumasinatele
- Eelpesumasinad WD tunnelnõudepesumasinatele
- Konveiernõudepesumasinad
- Kandikupesumasinad
- Kärupesumasinad
- Multifunktsionaalsed nõudepesumasinad
-
Nõudepesu lisatarvikud ja furnituurid
- Nõudepesu lisatarvikud ja furnituurid Näita kõiki tooteid kategoorias
- Tagasi
- Nõudepesukorvid
- Söögiriistatopsid
- Furnituurid letialustele nõudepesumasinatele
- Furnituurid kuppelnõudepesumasinatele
- Furnituurid eelpesumasinatele
- Furnituurid potipesumasinatele
- Furnituurid tunnelnõudepesumasinatele
- Sorteerimislauad
- Eelpesuduššid
- Põrandapesuseadmed
- Aurupesurid ja survepesurid
-
Veefiltrid
-
Köögimööbel
-
Kärud
- Kärud Näita kõiki tooteid kategoorias
- Tagasi
- Teeninduskärud
- Serveerimiskärud puidust tasapindadega
- Riiulkärud
- Kärud GN-nõudele
- Korvikärud
- Väljastuskäru
- Sektsioonkärud
- Potikärud
- Kandiku- ja söögiriistakärud
- Multifunktsionaalsed kärud
- Platvormkärud
- Valamukärud
- Biojäätmekärud ja jäätmekärud
- Kandikutagastuskärud
- Nõudetagastuskärud
- Taldrikukärud
- Jahukärud ja maitseainekärud
- Salatipesu kärud
- Muud kärud
- Kärud transpordikastidele
- Tõstetavad kärud
- Pesukärud
-
Pesupesemisseadmed
-
Outlet
- Outlet Näita kõiki tooteid kategoorias
- Tagasi
- Ettevalmistus outlet
- Toiduvalmistamine outlet
- Toidu serveerimine ja transport outlet
- Serveerimisseadmed ja töötasapinnad outlet
- Klaas- ja õhkkardinaga vitriinid outlet
- Kohvimasinad outlet
- Baariseadmed ja baarimööbel outlet
- Külmsäilitus ja kiirjahutus outlet
- Nõudepesuseadmed outlet
- Pesupesemisseadmed outlet
- Köögimööbel outlet
- Kõik outlet tooted
-
Ettevalmistus
-
Toiduvalmistamine
- Toiduvalmistamine Näita kõiki tooteid kategoorias
- Tagasi
- Katlad
- Hot Fill doseermispumbad
- Sous-vide keetjad
- Kiirkeedukapid
- Ahjud
- Pliidid
- Praepannid
- iVario
- Pizzaseadmed ja lisatarvikud
- Restoraniseadmete seeriad
- Küptsetusrestid
- Grillid
- Fritüürid
- Salamandrid ja rösterid
- Pastakeetjad
- Sushiseadmed
- Hot-dogi seadmed
- Tsirkulaatorid
-
GN-nõud ja küpsetusplaadid
-
Toidu serveerimine ja transport
-
Serveerimisseadmed ja töötasapinnad
- Serveerimisseadmed ja töötasapinnad Näita kõiki tooteid kategoorias
- Tagasi
- Buffee seeriad
- Soojasahtlid
- Marmiidid
- Soojendusega ülaosaga letid
- Soojakapid
- Külmsüvendid
- Külmlett
- Külmsahtlid
- Külmtöölaud
- Pizzatöölaud
- Neutraalletid
- Taldrikujagajad
- Veejagajad
- GN vaheliistud lettidele ja sahtlitele
- Soojalambid ja küttekehad
-
Serveerimise väiketarvikud
-
Klaas- ja õhkkardinaga vitriinid
-
Kohvimasinad
-
Baariseadmed ja baarimööbel
-
Jää ja jäätise valmistamine / gelato
-
Külmsäilitus ja kiirjahutus
-
Nõudepesumasinad
- Nõudepesumasinad Näita kõiki tooteid kategoorias
- Tagasi
- Klaasipesumasinad
- Letialused nõudepesumasinad
- Eestlaetavad nõudepesumasinad
- Kuppelnõudepesumasinad
- Potipesumasinad
- Graanulnõudepesumasinad
- Tunnelnõudepesumasinad
- Eelpesumasinad WD kuppelnõudepesumasinatele
- Eelpesumasinad WD tunnelnõudepesumasinatele
- Konveiernõudepesumasinad
- Kandikupesumasinad
- Kärupesumasinad
- Multifunktsionaalsed nõudepesumasinad
-
Nõudepesu lisatarvikud ja furnituurid
- Nõudepesu lisatarvikud ja furnituurid Näita kõiki tooteid kategoorias
- Tagasi
- Nõudepesukorvid
- Söögiriistatopsid
- Furnituurid letialustele nõudepesumasinatele
- Furnituurid kuppelnõudepesumasinatele
- Furnituurid eelpesumasinatele
- Furnituurid potipesumasinatele
- Furnituurid tunnelnõudepesumasinatele
- Sorteerimislauad
- Eelpesuduššid
- Põrandapesuseadmed
- Aurupesurid ja survepesurid
-
Veefiltrid
-
Köögimööbel
-
Kärud
- Kärud Näita kõiki tooteid kategoorias
- Tagasi
- Teeninduskärud
- Serveerimiskärud puidust tasapindadega
- Riiulkärud
- Kärud GN-nõudele
- Korvikärud
- Väljastuskäru
- Sektsioonkärud
- Potikärud
- Kandiku- ja söögiriistakärud
- Multifunktsionaalsed kärud
- Platvormkärud
- Valamukärud
- Biojäätmekärud ja jäätmekärud
- Kandikutagastuskärud
- Nõudetagastuskärud
- Taldrikukärud
- Jahukärud ja maitseainekärud
- Salatipesu kärud
- Muud kärud
- Kärud transpordikastidele
- Tõstetavad kärud
- Pesukärud
-
Pesupesemisseadmed
-
Outlet
- Outlet Näita kõiki tooteid kategoorias
- Tagasi
- Ettevalmistus outlet
- Toiduvalmistamine outlet
- Toidu serveerimine ja transport outlet
- Serveerimisseadmed ja töötasapinnad outlet
- Klaas- ja õhkkardinaga vitriinid outlet
- Kohvimasinad outlet
- Baariseadmed ja baarimööbel outlet
- Külmsäilitus ja kiirjahutus outlet
- Nõudepesuseadmed outlet
- Pesupesemisseadmed outlet
- Köögimööbel outlet
- Kõik outlet tooted
Kood: MG4246468
Kuppelnõudepesumasin Metos HOOD 130 LUX
Kuppeltüüpi nõudepesumasi. Tõhus müra- ja soojusisolatsioo
- start-stopp funktsioon
- pesuprogramm alustab tööd kui kuppel sulgub
- elektrooniline
- neli pesuprogrammi 50/90/120/180 sek
- tootlikkus 60/40/30/20 korvi/tunnis (55°C juures)
- diagnostika funktsioon alarmiga
- boileri kontrollsüsteem säästab energiat
- nõude max mõõdud GN1/1
- hea pesutulemus 1,5kW pumba abil
- vaba kõrgus pesuruumis 410 mm
- kubu eridisain väldib vee tilkumist
- iseseisvad pesu- ja loputusvarred
- pesu- ja loputusvee termomeetrid
- hügieenigarantii, masin jälgib viimase loputusvee temperatuuri
- soe vesi 50°C
- ümardatud nurkadega ja sügava vormiga vann hõlbustab masina korrashoidmist
- pumba filter
- kahekordsed vanni filtrid, jäätmete kogumise süsteemiga
- korvi mõõdud 500x500 mm
- vanni maht 42L
- müratase 64 dB(A)
- puhta vee kulu tsüklis 2,8L
- komplektis on loputusaine dosaator
- komplektis 1 taldrikukorv, 1 klaasikorv ja 1 söögiriistatops
LISAVARUSTUS:
- tühjenduspump
- rõhutõstepump
- pesuainedosaator
| Üldine | |
|---|---|
| Kirjeldus | Kuppelnõudepesumasin Metos HOOD 130 LUX |
| Mõõtmed ja mahutavus | |
|---|---|
| Mahutatavus | 72 wash cycles / hour |
| Mahutavus | 2,8l / rack |
| Laius mm | 650/720 |
| Sügavus mm | 735 |
| Kõrgus mm | 1445/1880 |
| Pakendi maht | 0,86 m3 |
| Pakendi mõõdud (LxPxH) | 74x75x155 cm |
| Neto kaal | 115 kg |
| Pakendi kaal | 125 kg |
| Tehniline informatsioon | |
|---|---|
| Ühendusvõimsus kW | 10.5 |
| Kaitsme võimsus A | 16 |
| Elektripinge V | 400 |
| Faaside arv | 3NPE |
| Sagedus Hz | 50 |
| Turvaklass (IP) | X4 |
| Elektriühenduse tüüp | Poolfikseeritud |
| Elektriühenduse kõrgus mm | 210 |
| Soojavee ühendus diam. | 3/4" |
| Soojavee vool l/min | 10 |
| Soojaveeühenduse kõrgus mm | 130 |
| Äravooluühenduse diameeter | 24 |
| Äravool l/s | 3 |
| Äravooluühendus kõrgus mm | 210 |
| Müratase dB | 67 |
| Soojuskoormus, täpsus W | 5200 |
| Soojuskoormus, varjatud W | 2600 |
| Boileri võimsus W | 9 |
| Boileri maht L | 10 |
| Funktsioonid | |
|---|---|
| Tööpõhimõte | elektrooniline |
| Puhastamine | pesuprogramm |
| Pesukorvi mõõdud mm | 500x500 |
| Programmeritavus | valmis programmid,programmeeritav |
| Programmide arv | 4 |
| Isolatsioon | isoleeritud |
| Pesumeetod | normaalne pesu |
| Tühjenduspump | Ei |
| Automaatne kubu tõstmine | Ei |
| Mudel | HOOD |
| Energia ja tarbimine | |
|---|---|
| Veetarve | Water consumption litres/cycle 2.8 |
| Toite tüüp | elekter |
-
2D CAD symbol
141 Kb
-
CAD Face symbol
185 Kb
-
User Manual EN
2,4 Mb
-
3D CAD symbol
2,9 Mb
-
User Manual FI
4 Mb
-
Revit / BIM symbol
4,1 Mb
-
User Manual SE
4,1 Mb
-
Product sheet EN
120 Kb
-
Product sheet FI
120 Kb
-
Product sheet SE
120 Kb
-
Product sheet NO
123 Kb
-
Installation drawing PDF
123 Kb
-
Safety manual FI
750 Kb
Teenused ja tarvikud
Hinnakirja hind 0,00 €
Hinnakirja hind 0,00 €
Hinnakirja hind 0,00 €
Hinnakirja hind 0,00 €
Hinnakirja hind 0,00 €
Hinnakirja hind 0,00 €





