-
Ettevalmistus
-
Toiduvalmistamine
- Toiduvalmistamine Näita kõiki tooteid kategoorias
- Tagasi
- Katlad
- Hot Fill doseermispumbad
- Sous-vide keetjad
- Kiirkeedukapid
- Ahjud
- Pliidid
- Praepannid
- iVario
- Pizzaseadmed ja lisatarvikud
- Restoraniseadmete seeriad
- Küptsetusrestid
- Grillid
- Fritüürid
- Salamandrid ja rösterid
- Pastakeetjad
- Sushiseadmed
- Hot-dogi seadmed
- Tsirkulaatorid
-
GN-nõud ja küpsetusplaadid
-
Toidu serveerimine ja transport
-
Serveerimisseadmed ja töötasapinnad
- Serveerimisseadmed ja töötasapinnad Näita kõiki tooteid kategoorias
- Tagasi
- Buffee seeriad
- Soojasahtlid
- Marmiidid
- Soojendusega ülaosaga letid
- Soojakapid
- Külmsüvendid
- Külmlett
- Külmsahtlid
- Külmtöölaud
- Pizzatöölaud
- Neutraalletid
- Taldrikujagajad
- Veejagajad
- GN vaheliistud lettidele ja sahtlitele
- Soojalambid ja küttekehad
-
Serveerimise väiketarvikud
-
Klaas- ja õhkkardinaga vitriinid
-
Kohvimasinad
-
Baariseadmed ja baarimööbel
-
Jää ja jäätise valmistamine / gelato
-
Külmsäilitus ja kiirjahutus
-
Nõudepesumasinad
- Nõudepesumasinad Näita kõiki tooteid kategoorias
- Tagasi
- Klaasipesumasinad
- Letialused nõudepesumasinad
- Eestlaetavad nõudepesumasinad
- Kuppelnõudepesumasinad
- Potipesumasinad
- Graanulnõudepesumasinad
- Tunnelnõudepesumasinad
- Eelpesumasinad WD kuppelnõudepesumasinatele
- Eelpesumasinad WD tunnelnõudepesumasinatele
- Konveiernõudepesumasinad
- Kandikupesumasinad
- Kärupesumasinad
- Multifunktsionaalsed nõudepesumasinad
-
Nõudepesu lisatarvikud ja furnituurid
- Nõudepesu lisatarvikud ja furnituurid Näita kõiki tooteid kategoorias
- Tagasi
- Nõudepesukorvid
- Söögiriistatopsid
- Furnituurid letialustele nõudepesumasinatele
- Furnituurid kuppelnõudepesumasinatele
- Furnituurid eelpesumasinatele
- Furnituurid potipesumasinatele
- Furnituurid tunnelnõudepesumasinatele
- Sorteerimislauad
- Eelpesuduššid
- Põrandapesuseadmed
- Aurupesurid ja survepesurid
-
Veefiltrid
-
Köögimööbel
-
Kärud
- Kärud Näita kõiki tooteid kategoorias
- Tagasi
- Teeninduskärud
- Serveerimiskärud puidust tasapindadega
- Riiulkärud
- Kärud GN-nõudele
- Korvikärud
- Väljastuskäru
- Sektsioonkärud
- Potikärud
- Kandiku- ja söögiriistakärud
- Multifunktsionaalsed kärud
- Platvormkärud
- Valamukärud
- Biojäätmekärud ja jäätmekärud
- Kandikutagastuskärud
- Nõudetagastuskärud
- Taldrikukärud
- Jahukärud ja maitseainekärud
- Salatipesu kärud
- Muud kärud
- Kärud transpordikastidele
- Tõstetavad kärud
- Pesukärud
-
Pesupesemisseadmed
-
Outlet
- Outlet Näita kõiki tooteid kategoorias
- Tagasi
- Ettevalmistus outlet
- Toiduvalmistamine outlet
- Toidu serveerimine ja transport outlet
- Serveerimisseadmed ja töötasapinnad outlet
- Klaas- ja õhkkardinaga vitriinid outlet
- Kohvimasinad outlet
- Baariseadmed ja baarimööbel outlet
- Külmsäilitus ja kiirjahutus outlet
- Nõudepesuseadmed outlet
- Pesupesemisseadmed outlet
- Köögimööbel outlet
- Kõik outlet tooted
-
Ettevalmistus
-
Toiduvalmistamine
- Toiduvalmistamine Näita kõiki tooteid kategoorias
- Tagasi
- Katlad
- Hot Fill doseermispumbad
- Sous-vide keetjad
- Kiirkeedukapid
- Ahjud
- Pliidid
- Praepannid
- iVario
- Pizzaseadmed ja lisatarvikud
- Restoraniseadmete seeriad
- Küptsetusrestid
- Grillid
- Fritüürid
- Salamandrid ja rösterid
- Pastakeetjad
- Sushiseadmed
- Hot-dogi seadmed
- Tsirkulaatorid
-
GN-nõud ja küpsetusplaadid
-
Toidu serveerimine ja transport
-
Serveerimisseadmed ja töötasapinnad
- Serveerimisseadmed ja töötasapinnad Näita kõiki tooteid kategoorias
- Tagasi
- Buffee seeriad
- Soojasahtlid
- Marmiidid
- Soojendusega ülaosaga letid
- Soojakapid
- Külmsüvendid
- Külmlett
- Külmsahtlid
- Külmtöölaud
- Pizzatöölaud
- Neutraalletid
- Taldrikujagajad
- Veejagajad
- GN vaheliistud lettidele ja sahtlitele
- Soojalambid ja küttekehad
-
Serveerimise väiketarvikud
-
Klaas- ja õhkkardinaga vitriinid
-
Kohvimasinad
-
Baariseadmed ja baarimööbel
-
Jää ja jäätise valmistamine / gelato
-
Külmsäilitus ja kiirjahutus
-
Nõudepesumasinad
- Nõudepesumasinad Näita kõiki tooteid kategoorias
- Tagasi
- Klaasipesumasinad
- Letialused nõudepesumasinad
- Eestlaetavad nõudepesumasinad
- Kuppelnõudepesumasinad
- Potipesumasinad
- Graanulnõudepesumasinad
- Tunnelnõudepesumasinad
- Eelpesumasinad WD kuppelnõudepesumasinatele
- Eelpesumasinad WD tunnelnõudepesumasinatele
- Konveiernõudepesumasinad
- Kandikupesumasinad
- Kärupesumasinad
- Multifunktsionaalsed nõudepesumasinad
-
Nõudepesu lisatarvikud ja furnituurid
- Nõudepesu lisatarvikud ja furnituurid Näita kõiki tooteid kategoorias
- Tagasi
- Nõudepesukorvid
- Söögiriistatopsid
- Furnituurid letialustele nõudepesumasinatele
- Furnituurid kuppelnõudepesumasinatele
- Furnituurid eelpesumasinatele
- Furnituurid potipesumasinatele
- Furnituurid tunnelnõudepesumasinatele
- Sorteerimislauad
- Eelpesuduššid
- Põrandapesuseadmed
- Aurupesurid ja survepesurid
-
Veefiltrid
-
Köögimööbel
-
Kärud
- Kärud Näita kõiki tooteid kategoorias
- Tagasi
- Teeninduskärud
- Serveerimiskärud puidust tasapindadega
- Riiulkärud
- Kärud GN-nõudele
- Korvikärud
- Väljastuskäru
- Sektsioonkärud
- Potikärud
- Kandiku- ja söögiriistakärud
- Multifunktsionaalsed kärud
- Platvormkärud
- Valamukärud
- Biojäätmekärud ja jäätmekärud
- Kandikutagastuskärud
- Nõudetagastuskärud
- Taldrikukärud
- Jahukärud ja maitseainekärud
- Salatipesu kärud
- Muud kärud
- Kärud transpordikastidele
- Tõstetavad kärud
- Pesukärud
-
Pesupesemisseadmed
-
Outlet
- Outlet Näita kõiki tooteid kategoorias
- Tagasi
- Ettevalmistus outlet
- Toiduvalmistamine outlet
- Toidu serveerimine ja transport outlet
- Serveerimisseadmed ja töötasapinnad outlet
- Klaas- ja õhkkardinaga vitriinid outlet
- Kohvimasinad outlet
- Baariseadmed ja baarimööbel outlet
- Külmsäilitus ja kiirjahutus outlet
- Nõudepesuseadmed outlet
- Pesupesemisseadmed outlet
- Köögimööbel outlet
- Kõik outlet tooted
Kood: MG4224108
Keedukatel Metos Viking 4G 150E
Soomes valmistatud kombikatel. Usaldusväärne elektromehaaniline juhtimine tagab rutiinse toidu tootmise ilma pideva jälgimiseta.
- brutomaht 169 liitrit
- netomaht 150 liitrit
- ülekeemisvaru 19 liitrit
- hüdrauliline kallutus, kallutuskõrgus 600mm
- elektromehaaniline ülestõstetud juhtpaneel, mis on kaitstud katlast eralduva auru eest
- juhtpaneeli aktiivsed toimingud on kuvatud LED-valgustusega ja kaugele nähtavad
- suurim kasutatav surve 1,0 bar
- isoleeritud aurusärk
- üleni roostevabast terasest konstruktsioon, katla sisepind happekindlast terasest
- 6 astmeline temperatuuri reguleerimine, max. +120 °C
- manuaalne veega täitmine
- vee lisamine on võimalik ka kallutusfunktsioonis, sobilik nt. pasta jahutamisel/kurnamisel
- mõõtetikk
- riputuskonks lisavarustusele
- eemaldatav umbkaas, masinpestav
- häda-stop nupp
LISAVARUSTUS( tehase paigaldus):
- auruküte
- pesuduššid (täpsustada tellimisel)
- automaatne veega täitmine
- automaatne aurusärgi veega täitmine
- tühjenduskraanid ja põhjatühjendustorud D1 ja D2
- toidu temperatuurinäidik
LISAVARUSTUS:
- sõelplaat
- tilavähendus
- pesuhari
- kallamistugi
| Üldine | |
|---|---|
| Kirjeldus | Keedukatel Metos Viking 4G 150E |
| Mõõtmed ja mahutavus | |
|---|---|
| Mahutatavus | 150 L |
| Laius mm | 1360 |
| Sügavus mm | 920 |
| Kõrgus mm | 900/1535 |
| Pakendi maht | 2,579 m3 |
| Pakendi mõõdud (LxPxH) | 147x102x172 cm |
| Neto kaal | 230 kg |
| Pakendi kaal | 251 kg |
| Tehniline informatsioon | |
|---|---|
| Ühendusvõimsus kW | 20 |
| Kaitsme võimsus A | 32 |
| Elektripinge V | 400/230 |
| Faaside arv | 3NPE |
| Sagedus Hz | 50/60 |
| Käivitusvool A | 29 |
| Turvaklass (IP) | X5 |
| Elektriühenduse tüüp | Fikseeritud |
| Elektriühenduse kõrgus mm | 510 |
| Külmaveeühendus diam. | R½" (Ø15) |
| Külm vesi, keermeühendus | Väliskeere |
| Külmavee vool l/min | 20 |
| Külmavee surve min kPa | 250 |
| Külmavee surve max kPa | 600 |
| Külm vesi, ühenduse kõrgus mm | 270 |
| Soojavee ühendus diam. | R½" (Ø15) |
| Kuum vesi, keermeühendus | Väliskeere |
| Soojavee surve min kPa | 250 |
| Soojavee surve max kPa | 600 |
| Soojaveeühenduse kõrgus mm | 270 |
-
2D CAD symbol
106 Kb
-
Brochure EN
1,7 Mb
-
CAD Face symbol
48 Kb
-
Brochure FI
1,6 Mb
-
3D CAD symbol
763 Kb
-
Revit / BIM symbol
1 000 Kb
-
Revit / BIM symbol
916 Kb
-
User Manual SV
11,9 Mb
-
User Manual FI
11,9 Mb
-
User Manual EN
13,5 Mb
-
Brochure SE
1,7 Mb
-
Product sheet FI
416 Kb
-
Product sheet EN
421 Kb
-
Product sheet SE
417 Kb
Teenused ja tarvikud
Hinnakirja hind 0,00 €
Hinnakirja hind 0,00 €
Hinnakirja hind 0,00 €
Hinnakirja hind 0,00 €
Hinnakirja hind 0,00 €
Hinnakirja hind 0,00 €





