-
Ettevalmistus
-
Toiduvalmistamine
- Toiduvalmistamine Näita kõiki tooteid kategoorias
- Tagasi
- Katlad
- Hot Fill doseermispumbad
- Sous-vide keetjad
- Kiirkeedukapid
- Ahjud
- Pliidid
- Praepannid
- iVario
- Pizzaseadmed ja lisatarvikud
- Restoraniseadmete seeriad
- Küptsetusrestid
- Grillid
- Fritüürid
- Salamandrid ja rösterid
- Pastakeetjad
- Sushiseadmed
- Hot-dogi seadmed
- Tsirkulaatorid
-
GN-nõud ja küpsetusplaadid
-
Toidu serveerimine ja transport
-
Serveerimisseadmed ja töötasapinnad
- Serveerimisseadmed ja töötasapinnad Näita kõiki tooteid kategoorias
- Tagasi
- Buffee seeriad
- Soojasahtlid
- Marmiidid
- Soojendusega ülaosaga letid
- Soojakapid
- Külmsüvendid
- Külmlett
- Külmsahtlid
- Külmtöölaud
- Pizzatöölaud
- Neutraalletid
- Taldrikujagajad
- Veejagajad
- GN vaheliistud lettidele ja sahtlitele
- Soojalambid ja küttekehad
-
Serveerimise väiketarvikud
-
Klaas- ja õhkkardinaga vitriinid
-
Kohvimasinad
-
Baariseadmed ja baarimööbel
-
Jää ja jäätise valmistamine / gelato
-
Külmsäilitus ja kiirjahutus
-
Nõudepesumasinad
- Nõudepesumasinad Näita kõiki tooteid kategoorias
- Tagasi
- Klaasipesumasinad
- Letialused nõudepesumasinad
- Eestlaetavad nõudepesumasinad
- Kuppelnõudepesumasinad
- Potipesumasinad
- Graanulnõudepesumasinad
- Tunnelnõudepesumasinad
- Eelpesumasinad WD kuppelnõudepesumasinatele
- Eelpesumasinad WD tunnelnõudepesumasinatele
- Konveiernõudepesumasinad
- Kandikupesumasinad
- Kärupesumasinad
- Multifunktsionaalsed nõudepesumasinad
-
Nõudepesu lisatarvikud ja furnituurid
- Nõudepesu lisatarvikud ja furnituurid Näita kõiki tooteid kategoorias
- Tagasi
- Nõudepesukorvid
- Söögiriistatopsid
- Furnituurid letialustele nõudepesumasinatele
- Furnituurid kuppelnõudepesumasinatele
- Furnituurid eelpesumasinatele
- Furnituurid potipesumasinatele
- Furnituurid tunnelnõudepesumasinatele
- Sorteerimislauad
- Eelpesuduššid
- Põrandapesuseadmed
- Aurupesurid ja survepesurid
-
Veefiltrid
-
Köögimööbel
-
Kärud
- Kärud Näita kõiki tooteid kategoorias
- Tagasi
- Teeninduskärud
- Serveerimiskärud puidust tasapindadega
- Riiulkärud
- Kärud GN-nõudele
- Korvikärud
- Väljastuskäru
- Sektsioonkärud
- Potikärud
- Kandiku- ja söögiriistakärud
- Multifunktsionaalsed kärud
- Platvormkärud
- Valamukärud
- Biojäätmekärud ja jäätmekärud
- Kandikutagastuskärud
- Nõudetagastuskärud
- Taldrikukärud
- Jahukärud ja maitseainekärud
- Salatipesu kärud
- Muud kärud
- Kärud transpordikastidele
- Tõstetavad kärud
- Pesukärud
-
Pesupesemisseadmed
-
Outlet
- Outlet Näita kõiki tooteid kategoorias
- Tagasi
- Ettevalmistus outlet
- Toiduvalmistamine outlet
- Toidu serveerimine ja transport outlet
- Serveerimisseadmed ja töötasapinnad outlet
- Klaas- ja õhkkardinaga vitriinid outlet
- Kohvimasinad outlet
- Baariseadmed ja baarimööbel outlet
- Külmsäilitus ja kiirjahutus outlet
- Nõudepesuseadmed outlet
- Pesupesemisseadmed outlet
- Köögimööbel outlet
- Kõik outlet tooted
-
Ettevalmistus
-
Toiduvalmistamine
- Toiduvalmistamine Näita kõiki tooteid kategoorias
- Tagasi
- Katlad
- Hot Fill doseermispumbad
- Sous-vide keetjad
- Kiirkeedukapid
- Ahjud
- Pliidid
- Praepannid
- iVario
- Pizzaseadmed ja lisatarvikud
- Restoraniseadmete seeriad
- Küptsetusrestid
- Grillid
- Fritüürid
- Salamandrid ja rösterid
- Pastakeetjad
- Sushiseadmed
- Hot-dogi seadmed
- Tsirkulaatorid
-
GN-nõud ja küpsetusplaadid
-
Toidu serveerimine ja transport
-
Serveerimisseadmed ja töötasapinnad
- Serveerimisseadmed ja töötasapinnad Näita kõiki tooteid kategoorias
- Tagasi
- Buffee seeriad
- Soojasahtlid
- Marmiidid
- Soojendusega ülaosaga letid
- Soojakapid
- Külmsüvendid
- Külmlett
- Külmsahtlid
- Külmtöölaud
- Pizzatöölaud
- Neutraalletid
- Taldrikujagajad
- Veejagajad
- GN vaheliistud lettidele ja sahtlitele
- Soojalambid ja küttekehad
-
Serveerimise väiketarvikud
-
Klaas- ja õhkkardinaga vitriinid
-
Kohvimasinad
-
Baariseadmed ja baarimööbel
-
Jää ja jäätise valmistamine / gelato
-
Külmsäilitus ja kiirjahutus
-
Nõudepesumasinad
- Nõudepesumasinad Näita kõiki tooteid kategoorias
- Tagasi
- Klaasipesumasinad
- Letialused nõudepesumasinad
- Eestlaetavad nõudepesumasinad
- Kuppelnõudepesumasinad
- Potipesumasinad
- Graanulnõudepesumasinad
- Tunnelnõudepesumasinad
- Eelpesumasinad WD kuppelnõudepesumasinatele
- Eelpesumasinad WD tunnelnõudepesumasinatele
- Konveiernõudepesumasinad
- Kandikupesumasinad
- Kärupesumasinad
- Multifunktsionaalsed nõudepesumasinad
-
Nõudepesu lisatarvikud ja furnituurid
- Nõudepesu lisatarvikud ja furnituurid Näita kõiki tooteid kategoorias
- Tagasi
- Nõudepesukorvid
- Söögiriistatopsid
- Furnituurid letialustele nõudepesumasinatele
- Furnituurid kuppelnõudepesumasinatele
- Furnituurid eelpesumasinatele
- Furnituurid potipesumasinatele
- Furnituurid tunnelnõudepesumasinatele
- Sorteerimislauad
- Eelpesuduššid
- Põrandapesuseadmed
- Aurupesurid ja survepesurid
-
Veefiltrid
-
Köögimööbel
-
Kärud
- Kärud Näita kõiki tooteid kategoorias
- Tagasi
- Teeninduskärud
- Serveerimiskärud puidust tasapindadega
- Riiulkärud
- Kärud GN-nõudele
- Korvikärud
- Väljastuskäru
- Sektsioonkärud
- Potikärud
- Kandiku- ja söögiriistakärud
- Multifunktsionaalsed kärud
- Platvormkärud
- Valamukärud
- Biojäätmekärud ja jäätmekärud
- Kandikutagastuskärud
- Nõudetagastuskärud
- Taldrikukärud
- Jahukärud ja maitseainekärud
- Salatipesu kärud
- Muud kärud
- Kärud transpordikastidele
- Tõstetavad kärud
- Pesukärud
-
Pesupesemisseadmed
-
Outlet
- Outlet Näita kõiki tooteid kategoorias
- Tagasi
- Ettevalmistus outlet
- Toiduvalmistamine outlet
- Toidu serveerimine ja transport outlet
- Serveerimisseadmed ja töötasapinnad outlet
- Klaas- ja õhkkardinaga vitriinid outlet
- Kohvimasinad outlet
- Baariseadmed ja baarimööbel outlet
- Külmsäilitus ja kiirjahutus outlet
- Nõudepesuseadmed outlet
- Pesupesemisseadmed outlet
- Köögimööbel outlet
- Kõik outlet tooted
Kood: MG4173143
Jääpurumasin Metos Berries B165 W
Metos B-seeria jäämasinad on efektiivsed masinad eraldi jäämahutiga. Jääpuru niiskusesisaldus on reguleeritav. Optimaalne jää säilitamine on tagatud, kuna jää kukub valmisoleku korral otse eraldi jäämahutisse.
Jääpurumasina disainis on pööratud erilist tähelepanu hügieenile ja kasutusmugavusele. Seadmel on automaatne pesusüsteem, mis tagab lihtsa puhastamise. Tänu heale ligipääsetavusele on masina sisemine puhastus ja hooldus samuti lihtne. Seadme korpus on valmistatud kulumiskindlast ja kergesti puhastatavast roostevabast terasest. Masina juhtimine on elektrooniline, mis võimaldab tuvastada tõrkeid ning hinnata seadme tööefektiivsust.
- tootlikkus 165kg / 24h
- vesijahutusega mudel
- roostevabast terasest korpus
- automaatne puhastussüsteem
- keskkonnasõbralik külmaaine R290
STANDARDKOMPLEKTIS:
- surveveevoolik
- äravoolutoru
TEHASE SEADISTUS (tellida koos masinaga):
- osooniga programmeeritav desinfitseerimistsükkel
Tootlikkuse näitajad on arvutatud tingimustes, kus ruumi temperatuur on 10°C ja vee temperatuur 10°C. Kui kasutatav vesi on soojem, väheneb masina tootlikkus.
| Üldine | |
|---|---|
| Kirjeldus | Jääpurumasin Metos Berries B165 W |
| Mõõtmed ja mahutavus | |
|---|---|
| Mahutatavus | production 165 kg / 24 h |
| Laius mm | 567/605 |
| Sügavus mm | 551/570 |
| Kõrgus mm | 535 |
| Pakendi maht | 0,264 m3 |
| Pakendi mõõdud (LxPxH) | 62x60x71 cm |
| Neto kaal | 65 kg |
| Pakendi kaal | 72 kg |
| Tehniline informatsioon | |
|---|---|
| Ühendusvõimsus kW | 0.58 |
| Kaitsme võimsus A | 10 |
| Elektripinge V | 220-240 |
| Faaside arv | 1NPE |
| Sagedus Hz | 50 |
| Turvaklass (IP) | 21 |
| Elektriühenduse tüüp | Pistik |
| Elektriühenduse kõrgus mm | 477 |
| Külmaveeühendus diam. | 3/4" |
| Külm vesi, ühenduse kõrgus mm | 376 |
| Äravooluühenduse diameeter | Ø 20 |
| Äravooluühendus kõrgus mm | 56 |
| Jahutusvõimsus W | 665 |
| Külmaine tüüp | R290 |
| Külmaine kogus g | 80 |
| Märkused, külmaine | GWP=3 |
| Funktsioonid | |
|---|---|
| Puhastamine | pesuprogramm |
| Jää tüüp | jäähelbed |
| Külmaagregaat | Külmaagregaadiga |
| Kondensatsiooni meetod | vesi kondensatsioon |
| Sulatus | automaatne |
| Mudel | water condensation -without bin |
-
User Manual EN
4,8 Mb
Teenused ja tarvikud
Hinnakirja hind 0,00 €
Hinnakirja hind 0,00 €
Hinnakirja hind 0,00 €
Hinnakirja hind 0,00 €
Hinnakirja hind 0,00 €
Hinnakirja hind 0,00 €





