-
Ettevalmistus
-
Toiduvalmistamine
- Toiduvalmistamine Näita kõiki tooteid kategoorias
- Tagasi
- Katlad
- Hot Fill doseermispumbad
- Sous-vide keetjad
- Kiirkeedukapid
- Ahjud
- Pliidid
- Praepannid
- iVario
- Pizzaseadmed ja lisatarvikud
- Restoraniseadmete seeriad
- Küptsetusrestid
- Grillid
- Fritüürid
- Salamandrid ja rösterid
- Pastakeetjad
- Sushiseadmed
- Hot-dogi seadmed
- Tsirkulaatorid
-
GN-nõud ja küpsetusplaadid
-
Toidu serveerimine ja transport
-
Serveerimisseadmed ja töötasapinnad
- Serveerimisseadmed ja töötasapinnad Näita kõiki tooteid kategoorias
- Tagasi
- Buffee seeriad
- Soojasahtlid
- Marmiidid
- Soojendusega ülaosaga letid
- Soojakapid
- Külmsüvendid
- Külmlett
- Külmsahtlid
- Külmtöölaud
- Pizzatöölaud
- Neutraalletid
- Taldrikujagajad
- Veejagajad
- GN vaheliistud lettidele ja sahtlitele
- Soojalambid ja küttekehad
-
Serveerimise väiketarvikud
-
Klaas- ja õhkkardinaga vitriinid
-
Kohvimasinad
-
Baariseadmed ja baarimööbel
-
Jää ja jäätise valmistamine / gelato
-
Külmsäilitus ja kiirjahutus
-
Nõudepesumasinad
- Nõudepesumasinad Näita kõiki tooteid kategoorias
- Tagasi
- Klaasipesumasinad
- Letialused nõudepesumasinad
- Eestlaetavad nõudepesumasinad
- Kuppelnõudepesumasinad
- Potipesumasinad
- Graanulnõudepesumasinad
- Tunnelnõudepesumasinad
- Eelpesumasinad WD kuppelnõudepesumasinatele
- Eelpesumasinad WD tunnelnõudepesumasinatele
- Konveiernõudepesumasinad
- Kandikupesumasinad
- Kärupesumasinad
- Multifunktsionaalsed nõudepesumasinad
-
Nõudepesu lisatarvikud ja furnituurid
- Nõudepesu lisatarvikud ja furnituurid Näita kõiki tooteid kategoorias
- Tagasi
- Nõudepesukorvid
- Söögiriistatopsid
- Furnituurid letialustele nõudepesumasinatele
- Furnituurid kuppelnõudepesumasinatele
- Furnituurid eelpesumasinatele
- Furnituurid potipesumasinatele
- Furnituurid tunnelnõudepesumasinatele
- Sorteerimislauad
- Eelpesuduššid
- Põrandapesuseadmed
- Aurupesurid ja survepesurid
-
Veefiltrid
-
Köögimööbel
-
Kärud
- Kärud Näita kõiki tooteid kategoorias
- Tagasi
- Teeninduskärud
- Serveerimiskärud puidust tasapindadega
- Riiulkärud
- Kärud GN-nõudele
- Korvikärud
- Väljastuskäru
- Sektsioonkärud
- Potikärud
- Kandiku- ja söögiriistakärud
- Multifunktsionaalsed kärud
- Platvormkärud
- Valamukärud
- Biojäätmekärud ja jäätmekärud
- Kandikutagastuskärud
- Nõudetagastuskärud
- Taldrikukärud
- Jahukärud ja maitseainekärud
- Salatipesu kärud
- Muud kärud
- Kärud transpordikastidele
- Tõstetavad kärud
- Pesukärud
-
Pesupesemisseadmed
-
Outlet
- Outlet Näita kõiki tooteid kategoorias
- Tagasi
- Ettevalmistus outlet
- Toiduvalmistamine outlet
- Toidu serveerimine ja transport outlet
- Serveerimisseadmed ja töötasapinnad outlet
- Klaas- ja õhkkardinaga vitriinid outlet
- Kohvimasinad outlet
- Baariseadmed ja baarimööbel outlet
- Külmsäilitus ja kiirjahutus outlet
- Nõudepesuseadmed outlet
- Pesupesemisseadmed outlet
- Köögimööbel outlet
- Kõik outlet tooted
-
Ettevalmistus
-
Toiduvalmistamine
- Toiduvalmistamine Näita kõiki tooteid kategoorias
- Tagasi
- Katlad
- Hot Fill doseermispumbad
- Sous-vide keetjad
- Kiirkeedukapid
- Ahjud
- Pliidid
- Praepannid
- iVario
- Pizzaseadmed ja lisatarvikud
- Restoraniseadmete seeriad
- Küptsetusrestid
- Grillid
- Fritüürid
- Salamandrid ja rösterid
- Pastakeetjad
- Sushiseadmed
- Hot-dogi seadmed
- Tsirkulaatorid
-
GN-nõud ja küpsetusplaadid
-
Toidu serveerimine ja transport
-
Serveerimisseadmed ja töötasapinnad
- Serveerimisseadmed ja töötasapinnad Näita kõiki tooteid kategoorias
- Tagasi
- Buffee seeriad
- Soojasahtlid
- Marmiidid
- Soojendusega ülaosaga letid
- Soojakapid
- Külmsüvendid
- Külmlett
- Külmsahtlid
- Külmtöölaud
- Pizzatöölaud
- Neutraalletid
- Taldrikujagajad
- Veejagajad
- GN vaheliistud lettidele ja sahtlitele
- Soojalambid ja küttekehad
-
Serveerimise väiketarvikud
-
Klaas- ja õhkkardinaga vitriinid
-
Kohvimasinad
-
Baariseadmed ja baarimööbel
-
Jää ja jäätise valmistamine / gelato
-
Külmsäilitus ja kiirjahutus
-
Nõudepesumasinad
- Nõudepesumasinad Näita kõiki tooteid kategoorias
- Tagasi
- Klaasipesumasinad
- Letialused nõudepesumasinad
- Eestlaetavad nõudepesumasinad
- Kuppelnõudepesumasinad
- Potipesumasinad
- Graanulnõudepesumasinad
- Tunnelnõudepesumasinad
- Eelpesumasinad WD kuppelnõudepesumasinatele
- Eelpesumasinad WD tunnelnõudepesumasinatele
- Konveiernõudepesumasinad
- Kandikupesumasinad
- Kärupesumasinad
- Multifunktsionaalsed nõudepesumasinad
-
Nõudepesu lisatarvikud ja furnituurid
- Nõudepesu lisatarvikud ja furnituurid Näita kõiki tooteid kategoorias
- Tagasi
- Nõudepesukorvid
- Söögiriistatopsid
- Furnituurid letialustele nõudepesumasinatele
- Furnituurid kuppelnõudepesumasinatele
- Furnituurid eelpesumasinatele
- Furnituurid potipesumasinatele
- Furnituurid tunnelnõudepesumasinatele
- Sorteerimislauad
- Eelpesuduššid
- Põrandapesuseadmed
- Aurupesurid ja survepesurid
-
Veefiltrid
-
Köögimööbel
-
Kärud
- Kärud Näita kõiki tooteid kategoorias
- Tagasi
- Teeninduskärud
- Serveerimiskärud puidust tasapindadega
- Riiulkärud
- Kärud GN-nõudele
- Korvikärud
- Väljastuskäru
- Sektsioonkärud
- Potikärud
- Kandiku- ja söögiriistakärud
- Multifunktsionaalsed kärud
- Platvormkärud
- Valamukärud
- Biojäätmekärud ja jäätmekärud
- Kandikutagastuskärud
- Nõudetagastuskärud
- Taldrikukärud
- Jahukärud ja maitseainekärud
- Salatipesu kärud
- Muud kärud
- Kärud transpordikastidele
- Tõstetavad kärud
- Pesukärud
-
Pesupesemisseadmed
-
Outlet
- Outlet Näita kõiki tooteid kategoorias
- Tagasi
- Ettevalmistus outlet
- Toiduvalmistamine outlet
- Toidu serveerimine ja transport outlet
- Serveerimisseadmed ja töötasapinnad outlet
- Klaas- ja õhkkardinaga vitriinid outlet
- Kohvimasinad outlet
- Baariseadmed ja baarimööbel outlet
- Külmsäilitus ja kiirjahutus outlet
- Nõudepesuseadmed outlet
- Pesupesemisseadmed outlet
- Köögimööbel outlet
- Kõik outlet tooted
Kood: MG4197619
Graanulnõudepesumasin Metos WD-90GR HC Touch 400V3N~
WD-Touchi ekraan juhatab teid läbi pesemisprotsessi, intuitiivne puutetundlik ekraan. Lihtne navigeerimine sisseehitatud kasutusjuhenditeg
- hügieenigarantii hõlbustab HACCP-i: masina elektroonika juhib pesuprotsessi
- masin kasutab ainult a. 5 liitrit värsket vett viimases loputuses, mis vähendab ka energia-, loputusvahendi- ja pesuainekulu.
- kuusnurkne pesurest tõhusaks pesuprotsessiks
- 6 tk. ühe programmiga puhastatud GN1/1 konteineritest 120 tk. GN1/1 või GN1/2 anumad puhastatakse ühe tunniga
- ruum 65 mm sügavusele 2/1 mahutile
- ruum 600x400 mm küpsetusplaatidele
- masina uksel töötamine hoiab ära toidujäätmete ja graanulite põrandale kukkumise, seega minimeerib libisemis- ja töövigastuste riski
- painduv rest: GN-nõud ja muud toiduvalmistamisnõud hõlpsasti riiulisse paigutatavad ilma tülikate lisaseadmeteta
- tõhus kondensatsioon, ainult 1,5 liitrit veekulu/tsükkel
- kuus pesuprogrammi: kolm graanulitega (graanul pesuaeg on reguleeritav) ja kolm ilma
- pesuprogramme saab valida tsentrifuugimisega või ilma
- kahe pumba süsteem tagab graanulite usaldusväärse eraldamise
- lihtne puhastada: masin on varustatud hingedega uksega, mis avaneb täielikult, et tagada lihtne juurdepääs masina tagaküljele
- paagi maht 100 l
- müratase 68 dB
KOMPLEKTIS :
- 1 kuusnurkne pesurest
- 1 potihoidja
- 1 hoidik 2/1 anumatele, sobib ka küpsetusplaatidele
- 5 l graanulit
- puhastuskraabits
- graanulite kogumissõel
LISAVARUSTUS TELLIDA ERALDI :
- lisariiulid ja -hoidikud
- kärud
- eelpesu- ja mahalaadimislauad
- võimenduspump
- graanulid
| Üldine | |
|---|---|
| Kirjeldus | Graanulnõudepesumasin Metos WD-90GR HC Touch 400V3N~ |
| Mõõtmed ja mahutavus | |
|---|---|
| Mahutatavus | 68 pcs x GN 1/1 per hour |
| Laius mm | 878 |
| Sügavus mm | 955 |
| Kõrgus mm | 1882 |
| Pakendi maht | 1,86 m3 |
| Pakendi mõõdud (LxPxH) | 106x90x195 cm |
| Neto kaal | 330 kg |
| Pakendi kaal | 340 kg |
| Tehniline informatsioon | |
|---|---|
| Ühendusvõimsus kW | 11.3 |
| Kaitsme võimsus A | 20 |
| Elektripinge V | 400 |
| Faaside arv | 3NPE |
| Sagedus Hz | 50 |
| Turvaklass (IP) | 55 |
| Elektriühenduse tüüp | Poolfikseeritud |
| Elektriühenduse kõrgus mm | 1800 |
| Külmaveeühendus diam. | 1/2" |
| Külmavee surve min kPa | 100 |
| Külmavee surve max kPa | 600 |
| Külm vesi, ühenduse kõrgus mm | 1882 |
| Soojavee ühendus diam. | 1/2" |
| Soojavee surve min kPa | 250 |
| Soojavee surve max kPa | 600 |
| Soojaveeühenduse kõrgus mm | 1882 |
| Äravooluühenduse diameeter | 50 |
| Äravool l/s | 3 |
| Äravoolu ühendus, sisse | All |
| Äravooluühendus kõrgus mm | 100 |
| Põrandatrapp nõutud | Jah |
| Müratase dB | 68 |
| Soojuskoormus, täpsus W | 1000 |
| Soojuskoormus, varjatud W | 500 |
| Ventilatsioon m³/h | 600 |
| Boileri võimsus W | 9 |
| Funktsioonid | |
|---|---|
| Tööpõhimõte | elektrooniline |
| Puhastamine | pesuprogramm |
| Funktsioonid | 6x1/1GN |
| Programmeritavus | valmis programmid |
| Programmide arv | 6 |
| Isolatsioon | isoleeritud |
| Tühjenduspump | Ei |
| Mudel | WD-90 GR |
| Energia ja tarbimine | |
|---|---|
| Veetarve | water consumption (litres/programme) 1.5 |
| Toite tüüp | elekter |
-
Revit / BIM symbol
880 Kb
-
CAD Face symbol
17 Kb
-
User manual EN
7,1 Mb
-
3D CAD symbol
151 Kb
-
User manual SV
7,1 Mb
-
2D CAD symbol
105 Kb
-
User manual FI
3,2 Mb
-
Product sheet EN
142 Kb
-
Product sheet FI
140 Kb
-
Product sheet SE
139 Kb
-
Product sheet NO
142 Kb
Teenused ja tarvikud
Hinnakirja hind 0,00 €
Hinnakirja hind 0,00 €
Hinnakirja hind 0,00 €
Hinnakirja hind 0,00 €
Hinnakirja hind 0,00 €
Hinnakirja hind 0,00 €





