-
Ettevalmistus
-
Toiduvalmistamine
- Toiduvalmistamine Näita kõiki tooteid kategoorias
- Tagasi
- Katlad
- Hot Fill doseermispumbad
- Sous-vide keetjad
- Kiirkeedukapid
- Ahjud
- Pliidid
- Praepannid
- iVario
- Pizzaseadmed ja lisatarvikud
- Restoraniseadmete seeriad
- Küptsetusrestid
- Grillid
- Fritüürid
- Salamandrid ja rösterid
- Pastakeetjad
- Sushiseadmed
- Hot-dogi seadmed
- Tsirkulaatorid
-
GN-nõud ja küpsetusplaadid
-
Toidu serveerimine ja transport
-
Serveerimisseadmed ja töötasapinnad
- Serveerimisseadmed ja töötasapinnad Näita kõiki tooteid kategoorias
- Tagasi
- Buffee seeriad
- Soojasahtlid
- Marmiidid
- Soojendusega ülaosaga letid
- Soojakapid
- Külmsüvendid
- Külmlett
- Külmsahtlid
- Külmtöölaud
- Pizzatöölaud
- Neutraalletid
- Taldrikujagajad
- Veejagajad
- GN vaheliistud lettidele ja sahtlitele
- Soojalambid ja küttekehad
-
Serveerimise väiketarvikud
-
Klaas- ja õhkkardinaga vitriinid
-
Kohvimasinad
-
Baariseadmed ja baarimööbel
-
Jää ja jäätise valmistamine / gelato
-
Külmsäilitus ja kiirjahutus
-
Nõudepesumasinad
- Nõudepesumasinad Näita kõiki tooteid kategoorias
- Tagasi
- Klaasipesumasinad
- Letialused nõudepesumasinad
- Eestlaetavad nõudepesumasinad
- Kuppelnõudepesumasinad
- Potipesumasinad
- Graanulnõudepesumasinad
- Tunnelnõudepesumasinad
- Eelpesumasinad WD kuppelnõudepesumasinatele
- Eelpesumasinad WD tunnelnõudepesumasinatele
- Konveiernõudepesumasinad
- Kandikupesumasinad
- Kärupesumasinad
- Multifunktsionaalsed nõudepesumasinad
-
Nõudepesu lisatarvikud ja furnituurid
- Nõudepesu lisatarvikud ja furnituurid Näita kõiki tooteid kategoorias
- Tagasi
- Nõudepesukorvid
- Söögiriistatopsid
- Furnituurid letialustele nõudepesumasinatele
- Furnituurid kuppelnõudepesumasinatele
- Furnituurid eelpesumasinatele
- Furnituurid potipesumasinatele
- Furnituurid tunnelnõudepesumasinatele
- Sorteerimislauad
- Eelpesuduššid
- Põrandapesuseadmed
- Aurupesurid ja survepesurid
-
Veefiltrid
-
Köögimööbel
-
Kärud
- Kärud Näita kõiki tooteid kategoorias
- Tagasi
- Teeninduskärud
- Serveerimiskärud puidust tasapindadega
- Riiulkärud
- Kärud GN-nõudele
- Korvikärud
- Väljastuskäru
- Sektsioonkärud
- Potikärud
- Kandiku- ja söögiriistakärud
- Multifunktsionaalsed kärud
- Platvormkärud
- Valamukärud
- Biojäätmekärud ja jäätmekärud
- Kandikutagastuskärud
- Nõudetagastuskärud
- Taldrikukärud
- Jahukärud ja maitseainekärud
- Salatipesu kärud
- Muud kärud
- Kärud transpordikastidele
- Tõstetavad kärud
- Pesukärud
-
Pesupesemisseadmed
-
Outlet
- Outlet Näita kõiki tooteid kategoorias
- Tagasi
- Ettevalmistus outlet
- Toiduvalmistamine outlet
- Toidu serveerimine ja transport outlet
- Serveerimisseadmed ja töötasapinnad outlet
- Klaas- ja õhkkardinaga vitriinid outlet
- Kohvimasinad outlet
- Baariseadmed ja baarimööbel outlet
- Külmsäilitus ja kiirjahutus outlet
- Nõudepesuseadmed outlet
- Pesupesemisseadmed outlet
- Köögimööbel outlet
- Kõik outlet tooted
-
Ettevalmistus
-
Toiduvalmistamine
- Toiduvalmistamine Näita kõiki tooteid kategoorias
- Tagasi
- Katlad
- Hot Fill doseermispumbad
- Sous-vide keetjad
- Kiirkeedukapid
- Ahjud
- Pliidid
- Praepannid
- iVario
- Pizzaseadmed ja lisatarvikud
- Restoraniseadmete seeriad
- Küptsetusrestid
- Grillid
- Fritüürid
- Salamandrid ja rösterid
- Pastakeetjad
- Sushiseadmed
- Hot-dogi seadmed
- Tsirkulaatorid
-
GN-nõud ja küpsetusplaadid
-
Toidu serveerimine ja transport
-
Serveerimisseadmed ja töötasapinnad
- Serveerimisseadmed ja töötasapinnad Näita kõiki tooteid kategoorias
- Tagasi
- Buffee seeriad
- Soojasahtlid
- Marmiidid
- Soojendusega ülaosaga letid
- Soojakapid
- Külmsüvendid
- Külmlett
- Külmsahtlid
- Külmtöölaud
- Pizzatöölaud
- Neutraalletid
- Taldrikujagajad
- Veejagajad
- GN vaheliistud lettidele ja sahtlitele
- Soojalambid ja küttekehad
-
Serveerimise väiketarvikud
-
Klaas- ja õhkkardinaga vitriinid
-
Kohvimasinad
-
Baariseadmed ja baarimööbel
-
Jää ja jäätise valmistamine / gelato
-
Külmsäilitus ja kiirjahutus
-
Nõudepesumasinad
- Nõudepesumasinad Näita kõiki tooteid kategoorias
- Tagasi
- Klaasipesumasinad
- Letialused nõudepesumasinad
- Eestlaetavad nõudepesumasinad
- Kuppelnõudepesumasinad
- Potipesumasinad
- Graanulnõudepesumasinad
- Tunnelnõudepesumasinad
- Eelpesumasinad WD kuppelnõudepesumasinatele
- Eelpesumasinad WD tunnelnõudepesumasinatele
- Konveiernõudepesumasinad
- Kandikupesumasinad
- Kärupesumasinad
- Multifunktsionaalsed nõudepesumasinad
-
Nõudepesu lisatarvikud ja furnituurid
- Nõudepesu lisatarvikud ja furnituurid Näita kõiki tooteid kategoorias
- Tagasi
- Nõudepesukorvid
- Söögiriistatopsid
- Furnituurid letialustele nõudepesumasinatele
- Furnituurid kuppelnõudepesumasinatele
- Furnituurid eelpesumasinatele
- Furnituurid potipesumasinatele
- Furnituurid tunnelnõudepesumasinatele
- Sorteerimislauad
- Eelpesuduššid
- Põrandapesuseadmed
- Aurupesurid ja survepesurid
-
Veefiltrid
-
Köögimööbel
-
Kärud
- Kärud Näita kõiki tooteid kategoorias
- Tagasi
- Teeninduskärud
- Serveerimiskärud puidust tasapindadega
- Riiulkärud
- Kärud GN-nõudele
- Korvikärud
- Väljastuskäru
- Sektsioonkärud
- Potikärud
- Kandiku- ja söögiriistakärud
- Multifunktsionaalsed kärud
- Platvormkärud
- Valamukärud
- Biojäätmekärud ja jäätmekärud
- Kandikutagastuskärud
- Nõudetagastuskärud
- Taldrikukärud
- Jahukärud ja maitseainekärud
- Salatipesu kärud
- Muud kärud
- Kärud transpordikastidele
- Tõstetavad kärud
- Pesukärud
-
Pesupesemisseadmed
-
Outlet
- Outlet Näita kõiki tooteid kategoorias
- Tagasi
- Ettevalmistus outlet
- Toiduvalmistamine outlet
- Toidu serveerimine ja transport outlet
- Serveerimisseadmed ja töötasapinnad outlet
- Klaas- ja õhkkardinaga vitriinid outlet
- Kohvimasinad outlet
- Baariseadmed ja baarimööbel outlet
- Külmsäilitus ja kiirjahutus outlet
- Nõudepesuseadmed outlet
- Pesupesemisseadmed outlet
- Köögimööbel outlet
- Kõik outlet tooted
Kood: MG4571495
Kombiahi Metos Memo PFEN084 DG BAKE, 9x600x400
Metos Memo PFEN084 DG BAKE on tõhus ja usaldusväärne kombiahju, mis sobib hästi pagaritoodete küpsetamiseks. Selge juhtpaneel ja lihtsalt valitavad funktsioonid koos ahju pindade lihtsa puhastatavusega muudavad ahju kasutamise lihtsaks.
Metos Memo FEN084 DG BAKE kombiahjus on 9 siinipaari, mille vahe on 80 mm. Siinid võimaldavad kasutada 600x400 mm küpsetusplaate. Pagari- ja kondiitritoodete jaoks mõeldud õhukontrollklapp tagab ka delikaatsemate pagaritoodete puhul täiusliku küpsetustulemuse.
Küpsetamisfunktsioonid on reguleeritavad – konvektsioon 30 °C kuni 260 °C, aurus küpsetamine 30 °C kuni 130 °C ja kombineeritud 30 °C kuni 260 °C. Autoclima® – süsteem, mis haldab automaatselt ideaalset kliimat küpsetuskambris. On võimalik programmeerida ja salvestada retsept koos selle protseduuridega automaatses järjekorras, andes igale programmile oma nime, pildi ja info retsepti kohta.
Metos Memo PFEN084 DG BAKE ahjul on 1 mm paksune 18/10 AISI 304 roostevabast terasest küpsetuskamber, millel on pikad, täielikult ümarad servad, mis tagavad parima õhuvoolu ja lihtsama puhastamise. Ukse all asuv tilkveealus kogub kondensvee ja juhib selle otse äravoolu, isegi kui uks on avatud. Ahjul on automaatne LCS (Liquid Clean System) puhastussüsteem automaatse doseerimisega. Lisaks on seitse automaatset pesuprogrammi, mille käivitamisel ei ole vaja kasutaja kohalolekut. Lisavarustusena on saadaval välimine pesedušš.
Kahekordse klaasiga vasakukäeline uks on varustatud soojust peegeldava karastatud klaasiga, mis koos klaasidevahelise õhuruumiga vähendab soojuskiirgust ja hoiab soojuse seadme sees, vältides tarbetut energiakadu.
- 9 siinipaari, siinide vahe 80 mm
- siinid 600x400 mm küpsetusplaatidele
- aurus küpsetamine +30 °C kuni +130 °C, konvektsioon +30 °C kuni +260 °C, kombineeritud funktsioon +30 °C kuni +260 °C
- automaatne puhastussüsteem
- USB- ja Wi-Fi-ühendus
- LED-valgustus küpsetuskambris
- kahe kiirusega ventilaator, tavaline/vähendatud
- ventilaatori automaatne pöörlemissuuna muutmine
- enesediagnostika koos nutika veateavitusega
- 7-tolline HD ja suur LCD-värviekraan
- programmeeritav
- varustatud õhukontrollklapiga
- seade valmis ümberehituseks pingega 3AC 230V
LISATARVIKUD (tellitavad eraldi):
- pesudušš
- paremakäeline uks
- väljatõmbekubu
- paigalduskomplekt torni paigalduseks
- avatud alus
- Ethernet-ühendus
- sisetemperatuuri kontroll 4-punktilise anduriga, Ø3 mm
| Üldine | |
|---|---|
| Kirjeldus | Kombiahi Metos Memo PFEN084 DG BAKE, 9x600x400 |
| Mõõtmed ja mahutavus | |
|---|---|
| Mahutatavus | 9x600x400 |
| Laius mm | 777 |
| Sügavus mm | 744 |
| Kõrgus mm | 1097 |
| Pakendi maht | 1 m3 |
| Pakendi mõõdud (LxPxH) | 91x86,5x127 cm |
| Neto kaal | 104 kg |
| Pakendi kaal | 117 kg |
| Tehniline informatsioon | |
|---|---|
| Ühendusvõimsus kW | 14.5 |
| Kaitsme võimsus A | 25 |
| Elektripinge V | 400 |
| Faaside arv | 3NPE |
| Sagedus Hz | 50 |
| Turvaklass (IP) | X3 |
| Elektriühenduse tüüp | Poolfikseeritud |
| Mäkused, elekter | retrofitted to 3AC 230V |
| Külmaveeühendus diam. | 2x 3/4" |
| Külmavee vool l/min | 10 |
| Külmavee surve min kPa | 200 |
| Külmavee surve max kPa | 500 |
| Külma vee ühendus, sisse | All,Taga |
| Külm vesi, ühenduse kõrgus mm | 102 |
| Äravooluühenduse diameeter | 40 |
| Äravoolu ühendus, sisse | Taga,All |
| Äravooluühendus kõrgus mm | 95 |
| Müratase dB | 49 |
| Soojuskoormus, täpsus W | 1740 |
| Soojuskoormus, varjatud W | 2610 |
| Funktsioonid | |
|---|---|
| Tööpõhimõte | elektrooniline |
| Hingede asukoht | vasak |
| Puhastamine | automaatne pesu |
| Andmete edastamine | WIFI |
| GN mõõt | BAKE |
| Temperatuuri vahemik ºC | 30-250 |
| Siinide vahe mm | 80 |
| Programmeritavus | valmis programmid,programmeeritav |
| Temperatuuriandur | Ei |
| Katlakivieemaldus | Ei |
| Niisutus | Jah |
| Taimer | Jah |
| Paigaldus | |
|---|---|
| Paigaldus | lauamudel |
| Energia ja tarbimine | |
|---|---|
| Toite tüüp | elekter |
Teenused ja tarvikud
Hinnakirja hind 0,00 €
Hinnakirja hind 0,00 €
Hinnakirja hind 0,00 €
Hinnakirja hind 0,00 €
Hinnakirja hind 0,00 €
Hinnakirja hind 0,00 €