-
Ettevalmistus
-
Toiduvalmistamine
- Toiduvalmistamine Näita kõiki tooteid kategoorias
- Tagasi
- Katlad
- Hot Fill doseermispumbad
- Sous-vide keetjad
- Kiirkeedukapid
- Ahjud
- Pliidid
- Praepannid
- iVario
- Pizzaseadmed ja lisatarvikud
- Restoraniseadmete seeriad
- Küptsetusrestid
- Grillid
- Fritüürid
- Salamandrid ja rösterid
- Pastakeetjad
- Sushiseadmed
- Hot-dogi seadmed
- Tsirkulaatorid
-
GN-nõud ja küpsetusplaadid
-
Toidu serveerimine ja transport
-
Serveerimisseadmed ja töötasapinnad
- Serveerimisseadmed ja töötasapinnad Näita kõiki tooteid kategoorias
- Tagasi
- Buffee seeriad
- Soojasahtlid
- Marmiidid
- Soojendusega ülaosaga letid
- Soojakapid
- Külmsüvendid
- Külmlett
- Külmsahtlid
- Külmtöölaud
- Pizzatöölaud
- Neutraalletid
- Taldrikujagajad
- Veejagajad
- GN vaheliistud lettidele ja sahtlitele
- Soojalambid ja küttekehad
-
Serveerimise väiketarvikud
-
Klaas- ja õhkkardinaga vitriinid
-
Kohvimasinad
-
Baariseadmed ja baarimööbel
-
Jää ja jäätise valmistamine / gelato
-
Külmsäilitus ja kiirjahutus
-
Nõudepesumasinad
- Nõudepesumasinad Näita kõiki tooteid kategoorias
- Tagasi
- Klaasipesumasinad
- Letialused nõudepesumasinad
- Eestlaetavad nõudepesumasinad
- Kuppelnõudepesumasinad
- Potipesumasinad
- Graanulnõudepesumasinad
- Tunnelnõudepesumasinad
- Eelpesumasinad WD kuppelnõudepesumasinatele
- Eelpesumasinad WD tunnelnõudepesumasinatele
- Konveiernõudepesumasinad
- Kandikupesumasinad
- Kärupesumasinad
- Multifunktsionaalsed nõudepesumasinad
-
Nõudepesu lisatarvikud ja furnituurid
- Nõudepesu lisatarvikud ja furnituurid Näita kõiki tooteid kategoorias
- Tagasi
- Nõudepesukorvid
- Söögiriistatopsid
- Furnituurid letialustele nõudepesumasinatele
- Furnituurid kuppelnõudepesumasinatele
- Furnituurid eelpesumasinatele
- Furnituurid potipesumasinatele
- Furnituurid tunnelnõudepesumasinatele
- Sorteerimislauad
- Segistid ja eelpesuduššid
- Põrandapesuseadmed
- Aurupesurid ja survepesurid
-
Veefiltrid
-
Köögimööbel
-
Kärud
- Kärud Näita kõiki tooteid kategoorias
- Tagasi
- Teeninduskärud
- Serveerimiskärud puidust tasapindadega
- Riiulkärud
- Kärud GN-nõudele
- Korvikärud
- Väljastuskäru
- Sektsioonkärud
- Potikärud
- Kandiku- ja söögiriistakärud
- Multifunktsionaalsed kärud
- Platvormkärud
- Valamukärud
- Biojäätmekärud ja jäätmekärud
- Kandikutagastuskärud
- Nõudetagastuskärud
- Taldrikukärud
- Jahukärud ja maitseainekärud
- Salatipesu kärud
- Muud kärud
- Kärud transpordikastidele
- Tõstetavad kärud
- Pesukärud
-
Pesupesemisseadmed
-
Outlet
- Outlet Näita kõiki tooteid kategoorias
- Tagasi
- Ettevalmistus outlet
- Toiduvalmistamine outlet
- Toidu serveerimine ja transport outlet
- Serveerimisseadmed ja töötasapinnad outlet
- Klaas- ja õhkkardinaga vitriinid outlet
- Kohvimasinad outlet
- Baariseadmed ja baarimööbel outlet
- Külmsäilitus ja kiirjahutus outlet
- Nõudepesuseadmed outlet
- Pesupesemisseadmed outlet
- Köögimööbel outlet
- Kõik outlet tooted
-
Ettevalmistus
-
Toiduvalmistamine
- Toiduvalmistamine Näita kõiki tooteid kategoorias
- Tagasi
- Katlad
- Hot Fill doseermispumbad
- Sous-vide keetjad
- Kiirkeedukapid
- Ahjud
- Pliidid
- Praepannid
- iVario
- Pizzaseadmed ja lisatarvikud
- Restoraniseadmete seeriad
- Küptsetusrestid
- Grillid
- Fritüürid
- Salamandrid ja rösterid
- Pastakeetjad
- Sushiseadmed
- Hot-dogi seadmed
- Tsirkulaatorid
-
GN-nõud ja küpsetusplaadid
-
Toidu serveerimine ja transport
-
Serveerimisseadmed ja töötasapinnad
- Serveerimisseadmed ja töötasapinnad Näita kõiki tooteid kategoorias
- Tagasi
- Buffee seeriad
- Soojasahtlid
- Marmiidid
- Soojendusega ülaosaga letid
- Soojakapid
- Külmsüvendid
- Külmlett
- Külmsahtlid
- Külmtöölaud
- Pizzatöölaud
- Neutraalletid
- Taldrikujagajad
- Veejagajad
- GN vaheliistud lettidele ja sahtlitele
- Soojalambid ja küttekehad
-
Serveerimise väiketarvikud
-
Klaas- ja õhkkardinaga vitriinid
-
Kohvimasinad
-
Baariseadmed ja baarimööbel
-
Jää ja jäätise valmistamine / gelato
-
Külmsäilitus ja kiirjahutus
-
Nõudepesumasinad
- Nõudepesumasinad Näita kõiki tooteid kategoorias
- Tagasi
- Klaasipesumasinad
- Letialused nõudepesumasinad
- Eestlaetavad nõudepesumasinad
- Kuppelnõudepesumasinad
- Potipesumasinad
- Graanulnõudepesumasinad
- Tunnelnõudepesumasinad
- Eelpesumasinad WD kuppelnõudepesumasinatele
- Eelpesumasinad WD tunnelnõudepesumasinatele
- Konveiernõudepesumasinad
- Kandikupesumasinad
- Kärupesumasinad
- Multifunktsionaalsed nõudepesumasinad
-
Nõudepesu lisatarvikud ja furnituurid
- Nõudepesu lisatarvikud ja furnituurid Näita kõiki tooteid kategoorias
- Tagasi
- Nõudepesukorvid
- Söögiriistatopsid
- Furnituurid letialustele nõudepesumasinatele
- Furnituurid kuppelnõudepesumasinatele
- Furnituurid eelpesumasinatele
- Furnituurid potipesumasinatele
- Furnituurid tunnelnõudepesumasinatele
- Sorteerimislauad
- Segistid ja eelpesuduššid
- Põrandapesuseadmed
- Aurupesurid ja survepesurid
-
Veefiltrid
-
Köögimööbel
-
Kärud
- Kärud Näita kõiki tooteid kategoorias
- Tagasi
- Teeninduskärud
- Serveerimiskärud puidust tasapindadega
- Riiulkärud
- Kärud GN-nõudele
- Korvikärud
- Väljastuskäru
- Sektsioonkärud
- Potikärud
- Kandiku- ja söögiriistakärud
- Multifunktsionaalsed kärud
- Platvormkärud
- Valamukärud
- Biojäätmekärud ja jäätmekärud
- Kandikutagastuskärud
- Nõudetagastuskärud
- Taldrikukärud
- Jahukärud ja maitseainekärud
- Salatipesu kärud
- Muud kärud
- Kärud transpordikastidele
- Tõstetavad kärud
- Pesukärud
-
Pesupesemisseadmed
-
Outlet
- Outlet Näita kõiki tooteid kategoorias
- Tagasi
- Ettevalmistus outlet
- Toiduvalmistamine outlet
- Toidu serveerimine ja transport outlet
- Serveerimisseadmed ja töötasapinnad outlet
- Klaas- ja õhkkardinaga vitriinid outlet
- Kohvimasinad outlet
- Baariseadmed ja baarimööbel outlet
- Külmsäilitus ja kiirjahutus outlet
- Nõudepesuseadmed outlet
- Pesupesemisseadmed outlet
- Köögimööbel outlet
- Kõik outlet tooted
KM lisandub hinnale
Kood: MG4246412
Combi dishwasher Metos WD-8S PRO ECO-FLOW with autostart and automatichood
Hinnakirja hind
0,00 €
Tarnetoode
| Üldine | |
|---|---|
| Kirjeldus | Combi dishwasher Metos WD-8S PRO ECO-FLOW with autostart and automatichood |
| Mõõtmed ja mahutavus | |
|---|---|
| Mahutatavus | 30 racks/hour |
| Laius mm | 750/844 |
| Sügavus mm | 739 |
| Kõrgus mm | 1547/2247 |
| Pakendi maht | 1,111 m3 |
| Pakendi mõõdud (LxPxH) | 76,5x88x165 cm |
| Neto kaal | 130 kg |
| Pakendi kaal | 155 kg |
| Tehniline informatsioon | |
|---|---|
| Ühendusvõimsus kW | 13.5 |
| Kaitsme võimsus A | 25 |
| Elektripinge V | 400 |
| Faaside arv | 3NPE |
| Sagedus Hz | 50 |
| Elektriühendus diam. mm | 2,5 |
| Elektrikaabli pikkus mm | 3000 |
| Soojavee ühendus diam. | G3/4 |
| Soojavee vool l/min | 5 |
| Soojavee surve min kPa | 100 |
| Äravooluühenduse diameeter | 22 |
| Äravool l/s | 3 |
| Äravooluühendus kõrgus mm | 170 |
| Märkused, trapp | hose 1m |
| Müratase dB | 56 |
| Soojuskoormus, täpsus W | 2900 |
| Soojuskoormus, varjatud W | 1000 |