Metosel on juba 90 aastane kogemus suurköögiseadmete tarnimisel. Oleme oma valdkonna turuliidrid Põhjamaades, Balti riikides ja Beneluxi-maades. Kuulume ALI-gruppi. Metosel on 750 töötajat üheksas erinevas riigis.

 

Koolitus

Kasutuskoolitus

Uute seadmete ostuga kaasneb alati põhjalik kasutuskoolitus. Kasutaja omandab põhitõed töötamaks seadmega toetudes kirjalikele kasutusjuhenditele. Kasutuskoolitus toimub kliendi köögis ja aeg lepitakse alati kliendiga eraldi kokku. Seadmed peavad olema kasutusvalmis ning elektri-, vee- ja kanalisatsiooniühendused tehtud.

Koolitus

Metos korraldab ka seadmete mitmekülgsemaks ning sügavamaks kasutamiseks tasulisi koolitusi. Lisakoolituse võib rätsepatööna kokku panna vastavalt kliendi vajadustele. Meie koolitajad on pädevad oma ala asjatundjad. Neil on pikaajaline töökogemus õpetajana ning praktikuna köögis. Koolituskohaks võib olla kliendi köök, Metose koolituskeskus Metos Center Soomes või koostööpartnerite köögid Eestis.

Koolituse tellimine

Koolituse tellimiseks palume Teil kirjutada oma soovist metos.estonia@metos.ee üldmeilile. Meie peakokk – koolitaja Ander Listra võtab Teiega esimesel võimalusel ühendust. Tellida saate seadmete koolitust, hoolduskoolitust, seadmete tutvustamist, retseptide koostamist, abi eritoodete valmistamiseks jms.

Kitchen Intelligence

Helistage meile

Tel
65 00 740
Hooldus
800 4747
Koolitus
52 32 293
E-post
metos.estonia@metos.ee

Koolitaja

Meie professionaalseid ja kvalifitseeritud treenereid näete siit.
Ander_Listra

Tel 52 32 293
ander.listra@metos.ee

Ander Listra
Peakokk - koolitaja, tel 52 32 293