Metosel on juba 90 aastane kogemus suurköögiseadmete tarnimisel. Oleme oma valdkonna turuliidrid Põhjamaades, Balti riikides ja Beneluxi-maades. Kuulume ALI-gruppi. Metosel on 750 töötajat üheksas erinevas riigis.

 

Hooldus

Kvaliteetse professionaalse köögitehnika hoolduse saate meilt.

Metos Hooldus

Kiire ja mugav, hooldusteenuste tellimuste ning probleemide edastamine. Sõltumata nädalapäevast saate jätta tellimuse või teate 24h ööpäevas. Juhul, kui vastab automaatvastaja, jätke palun kontakttelefoni number ja nimi ning Teiega võetakse ühendust. Meie hooldusteenuse kiirus tugineb kolmele põhipunktile: informatsiooni omamisele, varuosade laole kliendile võimalikult lähedal ja pädeva hoolduspersonali olemasolule.

Varuosade ladu Tallinnas tagab enimnõutud varuosade kiire tarne. Originaalvaruosade tarne otse tootjalt ja suur varuosade keskladu Keraval, tagab kõikide toodetud ning müüdud seadmete varuosade saadavuse järgnevaks 10 aastaks.

Hoolduse tellimine

Hoolduse 24h teenustelefon 800 4747, tasuta kõikidele hooldusteenust vajavatele klientidele üle kogu Eesti. Hooldustöötajad asuvad Tallinnas, Tartus ja Pärnus ning aitavad Teid üle kogu Eesti.

Teenust saate tellida ka veebisaidilt või e-posti aadressilt metos.hooldus@metos.ee.

Telli hooldus siit

Kitchen Intelligence

Helistage meile

Tel
65 00 741
Hooldus
800 4747
Koolitus
52 32 293
E-post
metos.estonia@metos.ee

Hooldusjuhid

Üleriigiline teeninduse number 800 4747
no_pic

Tel 6 500 710
erik.eelmaa@metos.ee

Erik Eelmaa
Tehniline konsultant
no_pic

Hoolduse assistent
Tel 6500 710

Karita Tiido
Hoolduse assistent