Metos Koolitus

 

Kasutuskoolitus

Uute seadmete ostuga kaasneb alati põhjalik kasutuskoolitus. Kasutaja omandab põhitõed töötamaks seadmega toetudes kirjalikele kasutusjuhenditele. Kasutuskoolitus toimub kliendi köögis ja aeg lepitakse alati kliendiga eraldi kokku. Seadmed peavad olema kasutusvalmis ning elektri-, vee- ja kanalisatsiooniühendused tehtud.


Koolitus

Metos korraldab ka seadmete mitmekülgsemaks ning sügavamaks kasutamiseks tasulisi koolitusi. Lisakoolituse võib rätsepatööna kokku panna vastavalt kliendi vajadustele. Meie koolitajad on pädevad oma ala asjatundjad. Neil on pikaajaline töökogemus õpetajana ning praktikuna köögis. Koolituskohaks võib olla kliendi köök, Metose koolituskeskus Metos Center Soomes või koostööpartnerite köögid Eestis.


Koolituse tellimine 

Koolituse tellimiseks palume Teil kirjutada oma soovist metos.estonia@metos.com üldmeilile. Meie peakokk - koolitaja Ander Listra võtab Teiega esimesel võimalusel ühendust. Tellida saate seadmete koolitust, hoolduskoolitust, seadmete tutvustamist, retseptide koostamist, abi eritoodete valmistamiseks jms.