Metosel on juba 90 aastane kogemus suurköögiseadmete tarnimisel. Oleme oma valdkonna turuliidrid Põhjamaades, Balti riikides ja Beneluxi-maades. Kuulume ALI-gruppi. Metosel on 750 töötajat üheksas erinevas riigis.

 

Professional Kitchen Planner

Metos Professional Kitchen Planner

Metos Professional Kitchen Planner on lihtsalt kasutatav köögi projekteerimise rakendus, mis sobib täpselt teie vajadustele.

Metos Professionaalne köögiplaneerimise rakendus sisaldab 600 kõige olulisemat seadme sümbolit, mis võimaldab teil visualiseerida oma köögi ruumi kasutust ja kulusid. Saate luua köögi seinakonstruktsiooni ja seejärel täita ruumi soovitud seadmete ja mööbliga. Klikkides 3D vaatele, näete köögiplaani erinevate nurkade alt. Saate plaani välja printida ja salvestsada hilisemateks muutusteks. Rakendus töötab PC ja MAC seadmetega klaviatuuri ja hiire abil.

Metos Professionaalne köögiplaneerija vajab töötamiseks Adobe AIR programmi.
Installeeri Adobe AIR oma arvutisse kasutades allolevat linki. Kõigepealt installeeri Adobe AIR ning seejärel Metos Professionaalne köögiplaneerimise rakendus.

air_en
load_planner
KP_700

Pange tähele, et rakenduse sümbolid, mida programm kasutab, on mõeldud toodete planeerimisfaasis. Pildid, mis on seotud köögiplaneerimise struktuuriga ja pakkumistega, on koostatud lähtudes hetkel kasutatavaid seadmeid. Kui vajate abi projekti koostamisel, on Metos projekteerimis osakond teile abiks. Saatke meile oma plaan ning me aitame teid üksikasjadega ja saadame teile pakkumise.