content/ee-tel.jpgHooldus

Hoolduse 24h teenustelefon 800 4747

metos.hooldus@metos.com

 

Hoolduse 24h teenustelefon 800 4747, tasuta kõikidele hooldusteenust vajavatele klientidele üle kogu Eesti.
Hooldustöötajad asuvad Tallinnas, Tartus ja Pärnus ning aitavad Teid üle kogu Eesti.

Kiire ja mugav, hooldusteenuste tellimuste ning probleemide edastamine. Sõltumata nädalapäevast saate jätta tellimuse või teate 24h ööpäevas. Juhul, kui vastab automaatvastaja, jätke palun kontakttelefoni number ja nimi ning Teiega võetakse ühendust. Meie hooldusteenuse kiirus tugineb kolmele põhipunktile: informatsiooni omamisele, varuosade laole kliendile võimalikult lähedal ja pädeva hoolduspersonali olemasolule.

Meie kliendina on köögiseadmetele hoolduse tellimine lihtne. Omades eelnevat informatsiooni Teie köögis olemasolevate seadmete valikust ja nende tehnilisest seisukorrast, kiirendab see tunduvalt hooldusprobleemide lahendamist.

Varuosade ladu Tallinnas tagab enimnõutud varuosade kiire tarne. Originaalvaruosade tarne otse tootjalt ja suur varuosade keskladu Keraval, tagab kõikide toodetud ning müüdud seadmete varuosade saadavuse järgnevaks 10 aastaks.

Ainulaadne raportite- ja analüüsiteenus: Metos-diagnoos. Metos-diagnoos koostatakse klientidele, kes on huvitatud teabest köögis olemasolevate seadmete tehnilisest seisukorrast ja nende võimalikust järelejäänud kasutusajast. Ülevaatlik informatsioon seadmete tehnilisest seisukorrast, võimaldab tellida köögiseadmetele kas vajalikku hooldusteenust või planeerida nende uuendamiseks investeeringuid.