Kiirkeedukapp Metos Marvel E2

Küsi pakkumist!


4222852 | Kiirkeedukapp Metos Marvel E2


-Arukas surveaurusti-kiirkeedukapp Metos Marvel on kiire ja tõhus tööriist lõunasöögiroogade ja à la carte toitude valmistamiseks profiköökides.
- Metos Marvel kiirkeedukapis saab keeta, sulatada ja regenereerida igat tüüpi toitusid, sealhulgas delikaatseid tooteid. Tänu Metos Marvel'i kiirusele ja efektiivsusele saate valmistada toidu vahetult enne selle serveerimist, mis tagab toidu värskuse. Delikaatne ja tervislik auruga toiduvalmistamine säilitab toidu tekstuuri, toitained ja värvuse.
-Erinevatest koostisainetest saab lisaportsjonid kiiresti valmistada, sest Metos Marvel ei vaja eelsoojendamist. Mitmeid toite saab valmistada üheaegselt ilma, et erinevate toitude maitsed seguneksid. Selle seadme kasutuslihtsus ja sellesse integreeritud programmid suurendavad iga köögi efektiivsust ja konkurentsivõimet.
-Toiduvalmistuse täpne reguleerimine 1 °C täpsusega või tootesse paigutatud toidu sisetemperatuuri andur kiirendavad protsessi ja väldivad ülevalmistamist.
-Toiduvalmistustemperatuuri vahemik on 40–120 °C (madalal temperatuuril toiduvalmistamine / sulatamine 40–80 °C, normaalrežiimis toiduvalmistamine 80-100 °C, rõhu all kiirtoiduvalmistamine 100–120 °C).
-Peamenüü võimaldab kaht...

Read more...Toote kood4222852
Toote nimiKiirkeedukapp Metos Marvel E2
Mõõdud mm (laius*sügavus*kõrgus)800 * 1 520 * 805
Tootlikkus
Tehniline informatsioon
400V , 100 A , 56 kW , 3N~
Hind ilma km-taKüsi pakkumist!
Tarneaegtarne toode